Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym. Na czym polega zabieg?

Augmentacja, czyli powiększenie punktu G to zabieg, którego głównym celem jest spotęgowanie satysfakcji ze stosunków seksualnych. Substancją, która pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów z zabiegu, jest kwas hialuronowy, powszechnie wykorzystywany w medycyny i ginekologii estetycznej. Sprzyja wypełnieniu i ujędrnieniu tkanki w okolicach punktu G, dzięki czemu staje się bardziej wrażliwa na bodźce zewnętrzne.

Jakie są efekty powiększenia punktu G?

Punkt G to obszar znajdujący się na przedniej ścianie pochwy blisko pęcherza moczowego i cewki moczowej, który cechuje się zwiększoną wrażliwością na stymulację mechaniczną. Jest niewielki, gdyż mierzy średnio ok. 1-2 cm, ale jest znacznie bardziej ukrwiony i unaczyniony niż pozostała część pochwy, stąd też jego wrażliwość na bodźce.

Zabieg powiększania punktu G najczęściej rekomendowany jest kobietom, których sfera erogenna jest mało uwydatniona. Powiększenie i uwydatnienie tego obszaru prowadzi do odmłodzenia i rewitalizacji, co z kolei przekłada się na zwiększenie wrażliwości na bodźce mechaniczne.

Zabieg ten wykonywany jest z zastosowaniem nowoczesnych metod z zakresu ginekologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, który zapewnia bardzo dobre rezultaty.

Dlaczego kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to substancja całkowicie bezpieczna dla człowieka, gdyż jest naturalnie produkowany w organizmie przez tkanki. W ramach zabiegu powiększenia punktu G substancja ma na celu ujędrnienie i uwydatnienie strategicznego obszaru. Trzeba jednak pamiętać, że kwas hialuronowy z czasem ulega biodegradacji, dlatego też średnio po 2 latach konieczne jest powtórzenie zabiegu w celu utrzymania efektów powiększenia. Poza wyraźnymi efektami powiększenia dochodzi do znacznej poprawy kondycji tkanek oraz stymulacji produkcji endogennego kolagenu.

Zabieg rekomendowany jest przede wszystkim pacjentkom, które borykają się z problemem braku orgazmu lub nie odczuwają wystarczających bodźców podczas stosunku. Bardzo często przyczyną kłopotów jest właśnie za mały lub nieodpowiednio uwydatniony punkt G.

 

 

tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni