Endolift Eufoton

Endolift Eufoton

likwidacja tkanki tłuszczowej i napięcie skóry twarzy, szyi i podbródka - Cena promocyjna od 3500zł
Endolift
endolift

Zabieg endolift w praktyce

Jak działa Endolift Laserem LASEmaR ?

Jest to innowacyjna technik laserowa zapewniająca najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo w obszarze minimalnie inwazyjnych procedur medycyny Anti Aging, która służy do restrukturyzacji (napięcia) skóry i redukcji tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy i całego ciała. Wykorzystywany do zabiegu Endolift laser diodowy LASEmaR 1500 opracowany przez firmę Eufoton emituje energię o długości fali 1470 nm, która pochłaniana jest zarówno przez wodę, jak i tkankę tłuszczową. Dzięki takiemu wielokierunkowemu działaniu Endolift redukuje wiotkość skóry oraz nadmiar tkanki tłuszczowej jednocześnie.

 

Zabieg endolift w teorii
Zalety

• niechirurgiczna, minimalnie inwazyjna procedura,
• zabieg wykonywany w warunkach ambulatoryjnych,
• brak konieczności znieczulenia (nie wymaga nakłuwania i nacinania skóry) ,
• bardzo wysoki profil bezpieczeństwa i skuteczności,
• natychmiastowe, narastające w czasie i długotrwałe efekty,
• jednorazowa procedura nie wymagająca powtórzeń,
• brak lub minimalny okres powrotu do codziennych aktywności,
• możliwość łączenia z innymi zabiegami Anti-Aging nawet podczas tej samej sesji zabiegowej.

Jakie problemy rozwiązuje Endolift Laserem LASEmaR ?

Endolift zapewnia natychmiastową retrakcję włókien kolagenowych, restrukturyzację i napięcie struktury skóry, a następnie zwiększenie ilości kolagenu i zagęszczenie skóry. Ponad to dochodzi również do bardzo powierzchownej i przez to bezpiecznej lipolizy (niszczenia komórek tłuszczowych) pozwalającej usunąć nadmiar nagromadzonej tkanki tłuszczowej w obszarach: chomików, podbródka, czy też ramion, brzucha, ud.. Zabieg stosuje się także w celu napięcia skóry twarzy, w tym dolnej powieki, podbródka, nosa, żuchwy i szyi. W połączeniu z zastosowaniem dodatkowej głowicy lasera LASEmaR tj. LightSCAN możliwy jest frakcyjny, ale nieablacyjny resurfacing skóry i możemy pozbyć się również zmian pigmentacyjnych, blizn potrądzikowych, rozstępów, przy jednoczesnym spłyceniu zmarszczek i przywróceniu prawidłowego kolorytu skóry.
Synergia działania LaseMAR 1500 pozwala w minimalnie inwazyjny sposób uzyskać efekt zarówno napięcia, liftingu skóry, wygładzenia zmarszczek, jak i redukcji tkanki tłuszczowej. To co należy podkreślić w tej technice to możliwość jej zastosowania nawet w najbardziej delikatnych i przez to problematycznych do regeneracji okolicach: oczu, szyi, dekoltu. Zabieg Endolift bardzo bezpiecznie i skutecznie ujędrnia, zagęszcza i liftinguje skórę w tych obszarach. Endolift przynosi szczególnie dobre rezultaty w redukcji wiotkości i zmarszczek zlokalizowanych na dolnej powiece, skroniach i na podbródku, gdzie skóra jest najcieńsza i przez to najszybciej ulega procesowi starzenia, staje się wiotka i pomarszczona.
Co warto podkreślić to to, iż mechanizm działania LaseMAR 1500 daje możliwość bardzo indywidualnego doboru zabiegu do potrzeb pacjentów co jest fundamentalne bo pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów. W zależności od kondycji skóry pacjenta tj.: stopnia wiotkości skóry czy też ilości nagromadzonego nadmiernie tłuszczu lub jego braku można tak modyfikować parametry lasera i dobierać grubość włókien fibrynowych, by uzyskać efekt redukcji wiotkości skóry i równoczesnej lipolizy lub jedynie ujędrniać i liftingować skórę jeśli pacjent ma prawidłową ilość tkanki tłuszczowej.

Na jakie części ciała?

Twarz:  środkowa i dolna część twarzy, kontur żuchwy, podbródek szyja, dekolt,

Ciało: wewnętrzna i zewnętrzna strona ud, brzuch, okolice kolan,ramiona

Przeciwwskazania

Endolift jak większości zabiegów medycyny Anti Aging nie powinien być stosowany u kobiet w ciąży, osób z chorobami nowotworowymi oraz aktywnymi infekcjami bakteryjnymi i wirusowymi. Wśród przeciwwskazań wymienia się też zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie sterydów, choroby serca, cukrzycę, atopowe zapalenie skóry oraz przyjmowanie leków uwrażliwiających na światło.

Po zabiegu

Zabieg Endolift przeprowadzany jest w gabinecie lekarskim, a do jego wykonania stosowane są najnowszej generacji mikro-optyczne włókna fibrynowe o grubości 200-300 mikronów. Te nieco grubsze od włosa ludzkiego mikro optyczne włókna aplikowane są podskórnie i jest to praktycznie niewyczuwalne dla pacjenta, dzięki temu że ich zakończenie posiada formę stożka przez co ich wprowadzenie jest łatwe, bezbolesne i nie pozostawia śladu na skórze. Giętkość włókien daje z kolei możliwość lepszej i bardziej precyzyjnej penetracji w tkance i dotarcia do kłopotliwych okolic twarzy i ciała co jest trudne do osiągnięcia stosując inne technologie z wykorzystaniem grubszych światłowodów czy też sztywnych kaniul.

Czy zabieg jest bolesny?

Endolift nie wymaga ani specjalnego przygotowania, ani uprzedniego znieczulenia, a użycie bardzo cienkich mikro optycznych fibr FTF sprawia, że ich wprowadzenie jest praktycznie niewyczuwalne przez pacjenta, gdyż nie wymaga wykonywania nacięć w skórze. Dzięki temu procedura jest bezpieczna i minimalnie inwazyjna.

Czy konieczne jest wykonanie serii zabiegów?

Endolift to procedura jednorazowa nie wymagająca powtórzeń, a uzyskane podczas jednej sesji zabiegowej rezultaty są zarówno natychmiastowe, narastają w kolejnych miesiącach podczas których tworzy się nowy kolagen w najgłębszych warstwach skóry, a uzyskane po około 3-6 miesiącach ostateczne efekty są długotrwałe.

Jak długo trwa rekonwalescencja?

Po wykonanej procedurze Endolift pacjent może natychmiast powrócić do codziennych zajęć i aktywności.

Cennik

Zabieg endolift od 5000 zł
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni