Redensity II

Czym jest Redensity II?

Redensity II jest prepartem służącym do likwidacji cieni pod oczami oraz leczenia okolicy oka, posiadającym innowacyjne właściwości. W odróżnieniu od innych tego typu produktów na rynku, po zaaplikowaniu wywiera zaledwie minimalny nacisk na tkanki limfatyczne, chroniąc je przed wystąpieniem obrzęku. Preparat ma także niskie właściwości higroskopijne. Oznacza to, że zaaplikowany formuje się w jednorodną formę płaszcza, zamiast pęcznieć powodując różnego rodzaju powikłania. Te właściwości sprawiają, że z powodzeniem można używać go do wypełniania tzw. doliny łez, czyli drobnych zgłębień pod oczami. Po takim zabiegu oczy pacjentek oraz pacjentów wyglądają na mniej zmęczone, a skóra w ich okolicy staje się jędrna i jasna.

Czy zabieg jest bolesny?

Jednym ze składników Redensity II jest lidokaina, która połączona z powierzchownym znieczuleniem skóry gwarantuje, że podczas zabiegu ból nie będzie odczuwalny.

Efekty po zabiegu:

Czasem w miejscu gdzie aplikowano preparat, pojawia się lekki obrzęk bądź zaczerwienienie. Ustępują jednak zaraz po nałożeniu opatrunku chłodzącego.

Pozytywny efekt zastosowania preparatu Radium można zobaczyć zaraz po zakończeniu zabiegu. Widoczny jest jeszcze przez następne 8-12 miesięcy.

Wskazania do zabiegu

Zabieg polecamy osobom, które chcą pozbyć się

  • doliny łez (drobne zgłębienia pod oczami)
  • Cieni pod oczami
  • Fałdów powiekowo – policzkowych

Przeciwskazania

Z powodów zdrowotnych z zabiegów nie powinny korzystać:

  • Osoby mające infekcję skórną w miejscu, które ma zostać poddane zabiegowi
  • Kobiety karmiące piersią bądź będące w ciąży
  • Osoby uczulone na kwas hialuronowy
  • Osoby z niewyrównaną cukrzycą bądź skłonnością do powstawania bliznowców

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni