Frakcjonowanie 3D

Czym jest Frakcjonowanie 3D?

Silny efekt odmłodzenia to coś co  — jak się mogłoby wydawać — niemożliwe jest do osiągnięcia bez intensywnych zabiegów chirurgicznych bądź długotrwałych terapii innego rodzaju, wymagających niejednokrotnie niemałych poświęceń. Nic bardziej mylnego – dzięki innowacyjnym zastosowaniu lasera FOTONA, istnieje możliwość przywrócenia naszej skórze dawnego blasku za pomocą krótkiej i bezbolesnej procedury. Zabieg ten nazywany jest „Frakcjonowaniem 3D” i polega na intensywnym pobudzaniu ciepłem tkanek do uruchomienia naturalnych procesów odnowy. W ten sposób zredukowane zostają objawy starzenia, a skóra odzyskuje dawny blask oraz jędrność.

Na czym polega zabieg?

Esencją metody Frakcjonowania 3D jest tworzenia za pomocą lasera Fotona siateczek mikrouszkodzeń w głębokich warstwach skóry. Co jednak istotne, w przypadku tej metody leczenia laser dociera znacznie głębiej niż przy zastosowaniu innych rodzajów lasera – jest to najgłębiej penetrujący tkanki skórne model dostępny obecnie na rynku. Gwarantuje to, że wszelkie pozytywne zmiany takie jak wygładzanie skóry oraz zwiększanie jej napięcia i poprawa odcienia zachodzą w sposób wyjątkowo intensywny. Pomimo jego wysokiej mocy, nie należy obawiać się o efekty uboczne, które mogłyby powstać w wyniku zabiegu – laser Fotona jest jednym z najbardziej bezpiecznych laserów dostępnych obecnie na rynku.

Procedura trwa około 40 minut. Przed jej rozpoczęciem lekarz nakłada na twarz zimny żel, dzięki któremu zostanie zmniejszony obrzęk twarzy, który pojawia się w wyniku powstawania mikroouszkodzeń. Pierwsze pozytywne efekty widoczne są już po wyjściu z gabinetu, natomiast by w pełni wykorzystać możliwość Frakcjonowania 3D najlepiej zdecydować się na całą serię 5 zabiegów przeprowadzanych w odstępie od 2 do 4 tygodni.

Przed zabiegiem

Na tydzień przed zabiegiem należy zrezygnować z wszelkich zabiegów polegających na złuszczaniu skóry. Dodatkowo, przez 4 tygodnie przed zabiegiem należy również unikać opalania się zarówno na słońcu, jak i solarium. Do poprawnego przeprowadzenia Frakcjonowania 3D niezbędna jest też czysta skóra, zatem przed udaniem się do gabinetu należy zmyć z niej wszystkie kosmetyki.

Po zabiegu

Przez 4 tygodnie po zabiegu należy zrezygnować z kąpieli słonecznych, a w przypadku zabiegów przeprowadzanych na twarzy należy stosować kremy przeciwsłoneczne z wysokim filtrem. Przez dwa tygodnie trzeba również unikać sauny, gorących kąpieli oraz intensywnego wysiłku fizycznego. Po zabiegu należy również umówić się na wizytę kontrolną.

Wskazania do zabiegu

Zabieg Frakcjonowania 3D to doskonałe rozwiązanie dla osób dojrzałych, którym zależy na odmłodzeniu skóry oraz zwiększenia jej napięcia i ujędrnienia. Frakcjonowanie 3D nie tylko poprawia jej gęstość, ale też naprawia jej strukturę, znacząco spłycając zmarszczki.

Przeciwskazania do zabiegu

Ze względów zdrowotnych zabiegu powinny unikać:

  • Kobiety w ciąży
  • Osoby posiadające opaleniznę
  • Osoby cierpiące z powodu epilepsji, cukrzycy oraz niektórych zmian wirusowych
  • Osoby cierpiące z powodu chorób skóry takich jak łuszczyca czy trądzik różowaty
  • Osoby posiadające rozrusznik
  • Osoby ze stwierdzonymi zmianami wirusowymi

Cennik

Szyja 500,00 zł
Dekolt 600,00 zł
Twarz 600,00 zł
Twarz + szyja 1000,00 zł
Twarz + szyja + dekolt 1300,00 zł

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni