Korekta nosa kwasem hialuronowym

Niechirurgiczna korekta nosa – czym jest?

Korekta nosa to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Popularny jest zwłaszcza wśród gwiazd znanych z dużego i małego ekranu — wystarczy wejść na któryś z „plotkarskich” portali, by się o tym przekonać. Popularność u celebrytów nie oznacza jednak, że jest on niedostępny dla zwykłego śmiertelnika czy też wymaga poświęcania w postaci tzw. pójścia pod nóż.

W Tesoro Clinic we Wrocławiu doświadczeni lekarze medycyny estetycznej wykonują specjalną niechirurgiczną korektę nosa, przy pomocy kwasu hialuronowego. Wykorzystanie tego preparatu zamiast narzędzi chirurgicznych gwarantuje, że każdy może szybko i bezboleśnie się upiększyć, korygując nos do upragnionego kształtu.

Korekta nosa we Wrocławiu – komu polecamy zabieg?

Niechirurgiczna korekta nosa we Wrocławiu w klinice Tesoro Clinic to znakomite rozwiązanie dla każdej osoby chcącej poprawić kształt swojego nosa w sposób bezbolesny i nieinwazyjny.

Szczególnie zaś polecamy go pacjentom pragnącym:

  • – Wyrównać asymetryczność nosa
  • – Zlikwidować garb bądź nierówność grzbietu
  • – Pozbyć się wszelkich krzywizn oraz ubytków

Modelowanie i poprawa kształtu nosa kwasem – na czym polega zabieg?

Do zabiegu wykorzystywany jest plastyczny żel kwasu hialuronowego. Przeprowadzający zabieg lekarz medycyny estetycznej rzeźbi za jego pomocą noc, wprowadzając ów preparat w odpowiednie miejsca za pomocą bardzo cienkiej igły. Ponieważ kształtowanie w ten sposób profilu nosa wymaga doskonałej precyzji, w Tesoro Clinic wykonują zabieg tylko lekarze medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem.

Poprawa kształtu nosa z użyciem kwasu hialuronowego trwa około 30 minut, a zabieg jest niemal bezbolesny (wstrzykiwany preparat zawiera również substancję o właściwościach znieczulających). Efekty natomiast widać już po zakończeniu zabiegu.

niechirurgiczna korekcja nosa Wrocław

Po zabiegu

Czasem po zabiegu niechirurgicznej korekty nosa może pojawić się drobny efekt uboczny w postaci nadmiernej wrażliwości nosa, obrzęku bądź małego siniaka. Wszelkie objawy tego rodzaju znikają jednak w ciągu kilku następnych dni. Przez kilka dni po zabiegu należy również unikać ekstremalnych temperatur oraz zrezygnować z opalania się zarówno na słońcu, jak i na solarium.

Rezultat zabiegu widoczny jest przez okres od około pół roku do roku. Okres ten można przedłużyć decydując się na kolejne zabiegi. Co istotne, każda następna wizyta w gabinecie sprawi, że efekt będzie coraz bardziej trwalszy i bardziej widoczny.

Przeciwwskazania

Ze względów zdrowotnych odradzamy zabieg modelowania i poprawy kształtu nosa kwasem hialuronowym:

  • – Kobietom w ciąży
  • – Osobom ze stwierdzoną nadwrażliwością na kwas hialuronowy
  • – Kobietom karmiącym piersią
  • – Osobom ze skłonnością do blizn przerostowych oraz chorób układu odpornościowego

Korekta nosa kwasem hialuronowym - Cena

Niechirurgiczna korekcja nosa 1000-1200zł

W naszej klinice medycyny estetycznej we Wrocławiu wykonujemy również laserowy lifting powiek, modelowanie ust i zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

na części ciała: nos
typ zabiegu: medycyna estetyczna
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni