Niechirugiczna korekta nosa

Czym jest niechirurgiczna korekta nosa?

Korekta nosa to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Popularny jest zwłaszcza wśród gwiazd znanych z dużego i małego ekranu — wystarczy wejść na któryś z „plotkarskich” portali, by się o tym przekonać. Popularność u celebrytów nie oznacza jednak, że jest on niedostępny dla zwykłego śmiertelnika czy też wymaga poświęcania w postaci tzw. pójścia pod nóż. W Tesoro Clinic we Wrocławiu doświadczeni lekarze medycyny estetycznej wykonują specjalną niechirurgiczną korektę nosa, przy pomocy kwasu hialuronowego. Wykorzystanie tego preparatu zamiast narzędzi chirurgicznych gwarantuje, że każdy może szybko i bezboleśnie się upiększyć, korygując nos do upragnionego kształtu.

Korekcja nosa w teorii
Komu polecamy niechirurgiczną korektę nosa?

Niechirurgiczna korekta nosa w Tesoro Clinic to znakomite rozwiązanie dla każdej osoby chcącej poprawić kształt swojego nosa w sposób bezbolesny i nieinwazyjny. Szczególnie zaś polecamy go pacjentom pragnącym:

  • Wyrównać asymetryczność nosa
  • Zlikwidować garb bądź nierówność grzbietu
  • Pozbyć się wszelkich krzywizn oraz ubytków
Na czym polega zabieg?

Do zabiegu wykorzystywany jest plastyczny żel kwasu hialuronowego. Przeprowadzający zabieg lekarz medycyny estetycznej rzeźbi za jego pomocą noc, wprowadzając ów preparat w odpowiednie miejsca za pomocą bardzo cienkiej igły. Ponieważ kształtowanie w ten sposób profilu nosa wymaga doskonałej precyzji, w Tesoro Clinic wykonują zabieg tylko lekarze medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem.

Całość trwa około 30 minut i jest praktycznie bezbolesna (wstrzykiwany preparat zawiera również substancję o właściwościach znieczulających). Efekty natomiast widać już po zakończeniu zabiegu.

Po zabiegu

Czasem po zabiegu może pojawić się drobny efekt uboczny w postaci nadmiernej wrażliwości nosa, obrzęku bądź małego siniaka. Wszelkie objawy tego rodzaju znikają jednak w ciągu kilku następnych dni. Przez kilka dni po zabiegu należy również unikać ekstremalnych temperatur oraz zrezygnować z opalania się zarówno na słońcu, jak i na solarium.

Rezultat zabiegu widoczny jest przez okres od około pół roku do roku. Okres ten można przedłużyć decydując się na kolejne zabiegi. Co istotne, każda następna wizyta w gabinecie sprawi, że efekt będzie coraz bardziej trwalszy i bardziej widoczny.

Przeciwwskazania

Ze względów zdrowotnych odradzamy zabieg:

  • Kobietom w ciąży
  • Osobom ze stwierdzoną nadwrażliwością na kwas hialuronowy
  • Kobietom karmiącym piersią
  • Osobom ze skłonnością do blizn przerostowych oraz chorób układu odpornościowego

Cennik

Niechirurgiczna korekcja nosa 800-1200zł
na części ciała: nos
typ zabiegu: medycyna estetyczna
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213