Modelowanie i powiększanie ust

Cena: 1000zł zł

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowy

Kwas hialuronowy to doskonały preparat używany do modelowania i powiększania ust oraz podwyższania poziomu nawilżenia czerwieni wargowej. Substancja ta ma naturalne pochodzenie, gdyż kwas hialuronowy obecny jest w organizmie każdego z nas, gdzie zajmuje się przede wszystkim wiązaniem skóry właściwej, czyli procesem istotnym dla jędrności ciała. Dlatego wykonywany na jego bazie preparat jest całkowicie bezpieczny, a zabiegi wykonywane z jego użyciem nie wymagają wcześniejszych testów skóry.

Jak wygląda zabieg modelowania ust?

Zabieg powiększania i modelowania ust polega na wprowadzeniu w usta kwasu hialuronowego bardzo cienką igłą. Usta są przed zabiegiem znieczulane za pomocą silnie działającej maści lub zastrzyku domiejscowego, zatem cały proces jest praktycznie bezbolesny. Całość trwa od 15 do 30 minut, w zależności od ilości podawanego preparatu.

Efektami możemy cieszyć się od razu po opuszczeniu gabinetu. Należy jednak brać pod uwagę, że ze względu na dużą wrażliwość ust, zaraz po zabiegu może wystąpić lekki obrzęk oraz zaczerwienienie. Na szczęście ten efekt uboczny ustępuje po szybkim czasie.

Pozytywne efekty widoczne są przez 6-9 miesięcy od wstrzyknięcia preparatu. By je utrwalić, po tym czasie należy powtórzyć zabieg, który tym razem będzie wymagał już mniejszej ilości tego środku.

Modelowania i powiększanie ust we Wrocławiu – cena zabiegu

Cena zabiegu modelowania ust w naszym gabinecie we Wrocławiu uzależniona od używanego preparatu. Stosowane preparaty to: Restylane, JuvedermJuvederm Smile, Filorga Lips, Filorga Lips soft,Stylage Lipps, Princess Volume.

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego i zapisania się na zabieg.

W naszej klinice wykonujemy również inne zabiegi z zakresu medycyny estetyczniej, takie jak laserowy lifting powiek czy wolumetria twarzy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

tesoro clinic

Wskazania

Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym zalecany jest gdy chcemy w naszym wyglądzie poprawić takie elementy jak:

  • – Zbyt wąskie wargi
  • – Zmarszczki wokół ust
  • – Asymetryczność ust
  • – Utrata jędrności z ust połączona z odwodnieniem

Przeciwskazania

Decydując się na zabieg modelowania ust, należy pamiętać, że na 4 godzin przed nie wolno palić papierosów. Ponadto, zabiegu ze względów zdrowotnych powinny unikać:

  • – Kobiety w ciąży
  • – Osoby zażywające leki sterydowe
  • – Osoby cierpiące z powodu opryszczki czynnej

Modelowanie ust kwasem hialuronowym - Cena zabiegu

Modelowane ust. od 1000zł 1m kwas hialuronowy: Restylane,Juvederm Smile, Stylage Lipps, Filorga Lips, Lips soft
na części ciała: twarz
typ zabiegu: medycyna estetyczna

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni