Osocze bogatopłytkowe Wrocław

Cena: od 550 zł

Osocze bogatopłytkowe na twarz i pod oczy

Medycyna estetyczna oferuje wiele sposobów na rewitalizowanie skóry. Niektórym pacjentom, najczęściej ze względu na zdrowotne przeciwwskazania, zależy jednak na tym, żeby zabieg, któremu się poddają, był jak najbardziej naturalny. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku jest osocze bogatopłytkowe – substancja uzyskiwana z własnej krwi pacjenta w specjalnym procesie.

Osocze bogatopłytkowe zawiera wiele związków, takich jak  np. czynnik wzrostu fibroblastów, czynnik wzrostu śródbłonka naczyń, białka- fibrynę, fibronektynę oraz vitronektynę i wiele innych. Substancja wstrzykiwana pod skórę stymuluje ją do produkcji kolagenu oraz namnażania komórek macierzystych. Działanie to sprawia, że skóra rozpoczyna proces regeneracji i odzyskuje dawną gładkość oraz elastyczność. W przeciwieństwie do oferujących podobny zakres działania zabiegów z wykorzystaniem lasera Zaffiro, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym uważane są za mniej inwazyjne.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w naszym gabinecie we Wrocławiu?

Etap I: pobieranie krwi

Krew pobierana jest bezpośrednio z żyły. Podczas pobierania pacjent znajduje się, w zależności od preferencji, w pozycji siedzącej bądź leżące.

Etap II: tworzenie osocza bogatopłytkowego

Krew zostaje wprowadzona do specjalnej wirówki, gdzie następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi, dzięki czemu powstaje osocze bogatopłytkowe.

Etap III: wstrzykiwanie osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłytkowe zostaje wstrzyknięta w określone miejsca (na twarz, pod oczy) liniowo bądź za pomocą techniki mezoterapii.

tesoro clinic

Wskazania

Z zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego znaczne korzyści wyniosą pacjenci pragnący:

  • – Zniwelować oznaki starzenia się skóry przejawiającego się w postaci zmarszczek, fałd czy zmniejszonej jej gęstości.
  • – Przyspieszyć gojenie i regenerację skóry po przebytych zabiegach medycyny estetycznej.
  • – Odmłodzić skórę twarzy, która jest wysuszona, wiotka bądź zmęczona i bez napięcia.
  • – Zminimalizować efekty łysienia typu męskiego.

Przeciwskazania

Ze względów zdrowotnych do zabiegu nie powinny przystępować:

  • – Osoby cierpiące z powodu chorób krwi oraz nowotworów.
  • – Kobiety w ciąży lub karmiące piersią.
  • – Osoby znajdujące się w trakcie leczenia antykoagulantami.

Osocze bogatopłytkowe - Cena

Twarz (2 pobrania) 950,00 zł
Dekolt 900,00 zł
Szyja 700,00 zł
Twarz + szyja 1200,00 zł
Twarz + szyja + dekolt 1600,00 zł
Owłosiona skóra głowy 800,00 zł

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni