Laser Alma Harmony XL

Czym jest laser Alma Harmony XL?

Alma Harmony XL to system laserowy korzystający z innowacyjnej, głowicy Dye-VL będącej pierwszym pulsacyjnym, wąskopasmowym źródłem światła. Ta niezwykle nowoczesna technologia używana jest do skutecznego usuwania objawów fotostarzenia oraz leczenia rumienia, zaburzeń pigmentacyjnych, a także zmian naczyniowych. Najwyższa jakość wykonania tego urządzenia gwarantuje, że przeprowadzany zabieg będzie bezbolesny i bezpieczny.

Przebieg zabiegu:

Długość zabiegu zależy od rozmiaru obszaru, który poddajemy leczeniu – od 20 do 60 minut. Sam proces jest bezbolesny, może pojawić się ewentualnie jedynie uczucie lekkiego ciepła oraz pieczenia. Po zabiegu możemy od razu powrócić do codziennych zajęć. Należy jednak pamiętać, że przez następny tydzień musimy regularnie natłuszczać miejsca poddawane zabiegowi oraz zrezygnować z basenu, sauny czy fitnessu. Przez 4 tygodnie od leczenia laserem trzeba również kategorycznie unikać opalania oraz stosować wysoką fotoprotekcję.

Efekty widoczne są już po pierwszej sesji z laserem. Czasami, by osiągnąć w pełni satysfakcjonujące rezultaty, zabieg należy powtórzyć po około 4 tygodniach. Dokładny harmonogram powtórzeń ustalany jest indywidualnie z lekarzem.

Wskazania

Laser Alma Harmony XL sprawdza się przy leczeniu różnych przypadłości. Oto najpopularniejsze z nich:

 • Trądzik różowaty
 • Fotostarzenie się skóry
 • Naczynka
 • Drobne zmarszczki
 • Przebarwienia słoneczne, plamy
 • Rumień

Przeciwskazania

Ze względów zdrowotnych do zabiegu nie powinny przystępować:

 • Kobiety w ciąży
 • Osoby cierpiące z powodu padaczki, bielactwa bądź niewyrównanej cukrzycy
 • Osoby zażywające zioła bądź leki światłouczulające
 • Osoby mające zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Osoby posiadające świeżą opaleniznę
 • Osoby ze skłonnością do powstawania bliznowców
 • Osoby ze świeżą opalenizną (1 miesiąc)

Cennik

Twarz 800,00 zł
Dłonie 400 - 800,00 zł
Szyja 600 zł
Dekolt 800,00 zł
Policzki 600zł
Nos naczynka i rumień 400zl
na części ciała: dekolt, skóra, szyja, twarz

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni