Nucleofil biostymulator – lifting komórkowy

Czym jest Nucleofill?

Zabieg wykonuje lekarz. Konsultacja wliczona w cenę zabiegu.

Nucleofill to preparat do głębokiej przebudowy skóry i odnowy. Jest przeznaczony do bioresktukturyzacji skóry i głębokiej odnowy. Innowacyjny produkt nie tylko w profilaktyce antystarzeniowej ale i w działaniu naprawczym – odbudowie skóry.

Jest to innowacyjny zabieg, który działa na trzech poziomach:

 • liftingu
 • antyoksydacji
 • nawilżenia
–  nawilżenie –polinukleotydy mają właściwości wiążące wodę dlatego  zapewniają długotrwałe nawodnienie macierzy pozakomórkowej, nawilża to skórę i sprawia, że jest jędrna i elastyczna.
–  działanie antyoksydacyjne a także proces eliminacji wolnych rodników. Na ich powstawanie mają wpływ takie czynniki jak palenie papierosów, stres, intensywne opalanie, zanieczyszczone powietrze i nieodpowiedni sposób żywienia.
–  lifting – efekt liftingu czyli uniesienia i zagęszczenia skóry jest spowodowany stymukacją procesu wytwarzania elastyny i kolagenu typu pierwszego na który wpływa nucleofil

Wskazania

 

 • zmniejszenie wiotkości skóry, efekt liftingu
 • leczenie fotostarzenia i zmniejszenie fotouszkodzeń
 • poprawa elastyczności i głęboka rewitalizacja skóry
 • działanie regeneracyjne na skórę
 • zwiększenie nawilżenia skóry
 • działanie przeciwstarzeniowe

Jak wygląda zabieg przy użyciu Nucleofill?

Lekarz ocenia stan skóry. po diagnozie decydujemy o dawce Medium lub Strong

Zabieg wykonuje lekarz przy użyciu igły lub kaniuli. Nucleofil jest podawany w specjalnie wyznaczonych punktach  na twarzy w dolną część i środkową   (lekarz wykonuje 5 nakłuć na jedną stronę twarzy po 0,15ml). Miejsca  te są bardzo bezpieczne, ze względu na zmniejszone prawdopodobieństwo występowania w tych miejscach naczyń krwionośnych i nerwów.

NucleoFILL występuje w dwóch rodzajach:
NucleoFILL Medium – zawiera 1,5ml 2% polinukleotydu
NucleoFILL Strong – zawiera 1,5ml 2,5% polinukleotydu

Podczas zabiegu odczuwalne jest lekkie szczypanie i rozpieranie.

Ilość i częstotliwość zabiegów

 

Najlepsze efekty dają serię 3-4 zabiegów co 2-4 tygodnie.
Po  serii zabiegów nucleofill  zalecane jest zrobienie tzw. zabiegu „przypominającego”,  który przedłuża efekty terapii –można go wykonać co 4 do 6 miesięcy.
Jest to preparat biostymulacyjny dlatego efekty działania  wzrarastają z czasem w miarę wykonywania kolejnych zabiegów. Jest to spowodowane systematyczną regeneracją skóry i jej głęboką przebudową. Nucleofill daje skórze sygnał do rozpoczęcia procesu odnowy komórkowej i odbudowy.

Przeciwwskazania

 

 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża i laktacja
 • niewyrównane schorzenia ogólnoustrojowe
 • iniekcje skóry, aktywna opryszczka
 • choroby nowotworowe

tesoro clinic

Nucleofil biostymulator - lifting komórkowy

NUCLEOFILL MEDIUM 900,00zł
NUCLEOFILL STRONG 900,00zł
NUCLEOFILL SOFT PLUS EYES 1000.00zł

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni