Laserowy lifting powiek

Cena promocyjna 599 zł. Regularna cena zabiegu 1200zł

Jeszcze nie tak dawno zabieg podnoszenia powiek wiązał się z inwazyjnymi, chirurgicznymi procedurami. Sytuacja ta zmieniła się wraz z rozwojem technologii laserowej. Zastosowanie lasera w medycynie estetycznej pozwoliło bowiem między innymi wykonywanie bezoperacyjnego liftingu powiek, którego niemalże nieinwazyjny charakter gwarantuje nie tylko minimalizację ryzyka wszelkich powikłań czy skutków ubocznych, ale także krótki okres regeneracji. W Tesoro Clinic we Wrocławiu zabieg ten przeprowadzają doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, dzięki czemu efekty zabiegu są dobrze widoczne.

tesoro clinic
Komu zalecany jest zabieg?

Bezoperacyjny lifting powiek w Tesoro Clinic to skuteczny i sprawdzony sposób na poprawę estetyki powiek. Sprawdza się w szczególności w przypadku gdy pacjent chce:

  • Podnieść opadającą powiekę górną
  • Dokonać redukcji zmarszczek powiek górnych oraz dolnych
  • Zwiększyć napięcie skóry
  • Wygładzić skórę w okolicach oczy oraz skórę powiek
Na czym polega laserowy bezoperacyjny lifting powiek?

Podczas zabiegu lekarz medycyny estetycznej używa nowoczesnego lasera do odparowania znajdujących się na powierzchni warstw naskórka, a następnie podgrzaniu głębszych warstw skóry. Powoduje to rozpoczęcie procesów przebudowy włókien kolagenowych (oraz tworzenia nowych włókien), a także złuszczenie naskórka. Stymulowana w ten sposób skóra niejako regeneruje się i odmładza odzyskując dawną jędrność.

Przed zabiegiem na poddawane kuracji miejsca lekarz nakłada warstwę kremu znieczulającego. Dodatkowo dla ochrony wzroku pacjent zakłada specjalne osłony na oczy, chroniące przed promieniem lasera.

Po zabiegu

Drobne efekty uboczne, które pojawiają się zaraz po zabiegu to obrzęk i rumień; dzień po zabiegu pojawiają się też malutkie strupki. Wszystkie te objawy znikają w przeciągu 5 do 7 dni.

Pierwsze pozytywne efekty widać już po pierwszym tygodniu, a w ciągu następnych kilka tygodni kształtuje się efekt optymalny. Całościowe przebudowanie skóry powiek to natomiast okres od czterech do maksymalnie pięciu miesięcy.

Przeciwwskazania

Z powodów zdrowotnych zabieg nie jest zalecany w przypadku:

  • Osób cierpiących z powodu chorób nowotworowych
  • Osób ze skłonnościami do bliznowców
  • Osób mających problemy z krzepliwością krwi

Laserowy lifting powiek

powieki górne 599
powieki dolne 699
na części ciała: okolice oczu, twarz
na problemy: opadające powieki

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213