Laserowy lifting powiek

Lifting powiek bez użycia skalpela

Jeszcze nie tak dawno zabieg podnoszenia powiek wiązał się z inwazyjnymi, chirurgicznymi procedurami. Sytuacja ta zmieniła się wraz z rozwojem technologii laserowej. Zastosowanie lasera w medycynie estetycznej pozwoliło bowiem między innymi wykonywanie bezoperacyjnego liftingu powiek, którego niemalże nieinwazyjny charakter gwarantuje nie tylko minimalizację ryzyka wszelkich powikłań czy skutków ubocznych, ale także krótki okres regeneracji. W Tesoro Clinic we Wrocławiu zabieg laserowego liftingu powiek przeprowadzają doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, dzięki czemu efekty zabiegu są dobrze widoczne.

Zabieg na opadające powieki cena

Przed zabiegiem konieczna konsultacja lekarska. Zabiegi wykonujemy w seriach co 4 tygodnie

tesoro clinic

Komu zalecany jest zabieg laserowego liftingu powiek?

Lifting powiek bez użycia skalpela w Tesoro Clinic to skuteczny i sprawdzony sposób na poprawę estetyki powiek.
Sprawdza się w szczególności w przypadku gdy pacjent chce:

Podnieść opadającą powiekę górną

– Dokonać redukcji zmarszczek powiek górnych oraz dolnych

– Zwiększyć napięcie skóry

– Wygładzić skórę w okolicach oczy oraz skórę powiek

Na czym polega bezoperacyjny lifting powiek?

Podczas zabiegu lekarz medycyny estetycznej używa nowoczesnego lasera do odparowania znajdujących się na powierzchni warstw naskórka, a następnie podgrzaniu głębszych warstw skóry. Powoduje to rozpoczęcie procesów przebudowy włókien kolagenowych (oraz tworzenia nowych włókien), a także złuszczenie naskórka. Stymulowana w ten sposób skóra niejako regeneruje się i odmładza odzyskując dawną jędrność.

Przed zabiegiem na poddawane kuracji miejsca lekarz nakłada warstwę kremu znieczulającego. Dodatkowo dla ochrony wzroku pacjent zakłada specjalne osłony na oczy, chroniące przed promieniem lasera.

 

W naszej klinice Tesoro Clinic we Wrocławiu wykonujemy również chirurgiczną plastykę powiek. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Po zabiegu

Laserowy lifting powiek może spowodować drobne efekty uboczne, które pojawiają się zaraz po zabiegu –  obrzęk i rumień. Dzień po zabiegu pojawiają się też malutkie strupki. Wszystkie te objawy znikają w przeciągu 5 do 7 dni.

Pierwsze pozytywne efekty widać już po pierwszym tygodniu, a w ciągu następnych kilka tygodni kształtuje się efekt optymalny. Całościowe przebudowanie skóry powiek to natomiast okres od czterech do maksymalnie pięciu miesięcy.

Przeciwwskazania

Z powodów zdrowotnych zabieg na opadające powieki z użyciem lasera nie jest zalecany w przypadku:

– Osób cierpiących z powodu chorób nowotworowych

– Osób ze skłonnościami do bliznowców

– Osób mających problemy z krzepliwością krwi

Laserowy lifting powiek cena

powieki górne 900
powieki dolne 800
na części ciała: okolice oczu, twarz
na problemy: opadające powieki
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni