Filtruj wg. problemów
Filtruj wg. części ciała
Filtruj wg. typu zabiegu
Wybrane filtry:

Medycyna estetyczna i ginekologia we Wrocławiu

Oferta Tesoro Clinic:

Pomimo że współczesna medycyna estetyczna kojarzy się wyłącznie z operacjami plastycznymi, to warto wiedzieć, że oferuje ona nie tylko – mniejsze lub większe – zabiegi chirurgiczne.

Do głównych zadań medycyny estetycznej zaliczyć należy nie tylko poprawę drobnych mankamentów urody, ale również – a może i przede wszystkim – walkę z różnorodnymi dolegliwościami i schorzeniami.

Wiele osób korzysta z medycyny estetycznej po to, żeby zatrzymać upływający czas i opóźnić proces starzenia się skóry. Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem stwierdzenie, że z wiekiem, na skutek utraty ogromnych ilości wody i kwasu hialuronowego, skóra staje się mniej sprężysta. Bez braku odpowiedniej pielęgnacji pierwsze oznaki starzenia pojawią się już przed trzydziestym rokiem życia.

W ofercie naszej kliniki medycyny estetycznej znajdą Państwo szereg zabiegów na twarz, ciało i włosy. Wykonujemy m.in. depilacje laserową i kriolipolizę. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, takiego jak np. laser frakcyjny CO2, czy zabiegów Icoone. Pomagamy w leczeniu chrapania, łysienia i trądziku.

Nie boimy się korzystać z nowoczesnych rozwiązań, dlatego pacjentom naszej kliniki, poza botoxem, oferujemy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, Cosmelanu oraz lasera Zaffiro.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi ginekologia estetyczna. W jej ramach wykonujemy zabiegi laserowego leczenia nietrzymania moczu oraz laserowego obkurczania pochwy. Zatrudniamy profesjonalistów, dla których najważniejsze jest zdrowie oraz dobre samopoczucie pacjentów.

Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213