Filtruj wg. problemów
Filtruj wg. części ciała
Filtruj wg. typu zabiegu
Wybrane filtry:

Medycyna i ginekologia estetyczna we Wrocławiu – oferta Tesoro Clinic

Oferta Tesoro Clinic:

Pomimo że współcześnie zabiegi medycyny i ginekologii estetycznej kojarzą się głównie z operacjami plastycznymi, są to dziedziny, które uwzględniają nie tylko – mniejsze lub większe – zabiegi chirurgiczne. Nasza oferta obejmuje szereg małoinwazyjnych zabiegów, które dzięki wykorzystaniu dopracowanych technik zachwycają swoją skutecznością, mogąc konkurować w zakresie uzyskanych rezultatów z procedurami wymagającymi interwencji chirurga.

Zabiegi medycyny i ginekologii estetycznej

Do głównych zadań medycyny estetycznej zaliczyć należy nie tylko poprawę drobnych mankamentów urody, ale również – a może i przede wszystkim – walkę z różnorodnymi dolegliwościami i schorzeniami.

Wiele osób korzysta z medycyny estetycznej po to, żeby zatrzymać upływający czas i opóźnić proces starzenia się skóry. Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem stwierdzenie, że z wiekiem, na skutek utraty ogromnych ilości wody i kwasu hialuronowego, skóra staje się mniej sprężysta. Bez braku odpowiedniej pielęgnacji pierwsze oznaki starzenia pojawią się już przed trzydziestym rokiem życia.

W ofercie naszej kliniki medycyny estetycznej znajdą Państwo szereg zabiegów na twarz, ciało i włosy. Wykonujemy m.in. depilację laserową, karboksyterapię i pomagającą modelować sylwetkę kriolipolizę. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, takiego jak np. laser frakcyjny CO2, czy zabiegów Icoone. Pomagamy ponadto w leczeniu częstych i uciążliwych dolegliwości: chrapania, łysienia i trądziku.
Nie boimy się korzystać z nowoczesnych rozwiązań, w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności, dlatego pacjentom naszej kliniki, poza dobrze już znanym botoxem, oferujemy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, Cosmelanu oraz lasera Zaffiro.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi ginekologia estetyczna. W jej ramach wykonujemy zabiegi laserowego leczenia nietrzymania moczu oraz laserowego obkurczania pochwy. Zatrudniamy profesjonalistów, dla których najważniejsze jest zdrowie oraz dobre samopoczucie pacjentów. Ogromne doświadczenie naszych specjalistów pozwala też zagwarantować pełne bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Ponadto jesteśmy w stanie zaoferować każdemu pacjentowi kompleksową obsługę – począwszy od doboru najkorzystniejszych metod terapeutycznych, aż po wizyty kontrolne i szczegółowe zalecenia dla osiągnięcia i podtrzymania najlepszych rezultatów.

Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213