Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie!
Skorzystaj z wyszukiwarki zabiegów - poprostu wybierz w czym możemy Ci pomóc!
Filtruj wg. problemów
Filtruj wg. części ciała
Filtruj wg. typu zabiegu
Wybrane filtry:

Medycyna i dermatologia estetyczna we Wrocławiu – oferta Tesoro Clinic

Oferta Tesoro Clinic:

Pomimo że współcześnie zabiegi medycyny i dermatologii estetycznej kojarzą się głównie z operacjami plastycznymi, są to dziedziny, które uwzględniają nie tylko – mniejsze lub większe – zabiegi chirurgiczne. Nasza oferta obejmuje szereg mało inwazyjnych zabiegów, które dzięki wykorzystaniu dopracowanych technik zachwycają swoją skutecznością, mogąc konkurować w zakresie uzyskanych rezultatów z procedurami wymagającymi interwencji chirurga.

Zabiegi medycyny i dermatologii estetycznej

Do głównych zadań medycyny estetycznej zaliczyć należy nie tylko poprawę drobnych mankamentów urody, ale również – a może i przede wszystkim – walkę z różnorodnymi dolegliwościami i schorzeniami.

Wiele osób korzysta z medycyny estetycznej po to, żeby zatrzymać upływający czas i opóźnić proces starzenia się skóry. Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem stwierdzenie, że z wiekiem, na skutek utraty ogromnych ilości wody i kwasu hialuronowego, skóra staje się mniej sprężysta. Bez braku odpowiedniej pielęgnacji pierwsze oznaki starzenia pojawią się już przed trzydziestym rokiem życia.

W ofercie naszej kliniki medycyny estetycznej znajdą Państwo szereg zabiegów na twarz, ciało i włosy. Wykonujemy m.in. depilację laserową, karboksyterapię i pomagającą modelować sylwetkę kriolipolizę. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, takiego jak np. laser frakcyjny CO2, czy zabiegów Icoone. Pomagamy ponadto w leczeniu częstych i uciążliwych dolegliwości: chrapania, łysienia i trądziku.
Nie boimy się korzystać z nowoczesnych rozwiązań, w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności, dlatego pacjentom naszej kliniki, poza dobrze już znanym botoxem, oferujemy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogato płytkowego, Cosmelanu oraz lasera Zaffiro.

Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!

tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213