Zafirro – Wrocław

Zobacz nasze Wideo z zabiegu poniżej.

Laser Zafirro – podstawowe informacje

Zaffiro to najwyższej klasy sprzęt, służący do termoliftingu skóry na ciele oraz twarzy za pomocą innowacyjnego wykorzystania podczerwonego światła IR. Urządzenie działa nieinwazyjnie, zatem wszystkie zabiegi przebiegają zupełnie bezboleśnie. Nasza klinika dysponuje najnowszym modelem tego sprzętu. Na dodatek, operator tego urządzenia ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki temu nasi Pacjenci mają gwarancję, że każdy zabieg przyniesie stuprocentową satysfakcję.

Laser Zafirro – jak działa?

Podczas zabiegu przy użyciu użycia promieniowania podczerwonego IR zostają podgrzane włókna kolagenowe. Sprawia to, że kurczą się, wracając do swych dawnych rozmiarów. W rezultacie naszej skórze wraca niegdysiejsza elastyczność oraz jędrność. Pierwsze efekty w postaci zanikających zmarszczek można zaobserwować tuż po zakończeniu zabiegu, ale to dopiero początek. Zaffiro bowiem pobudza do działania także fibroblasty, które z kolei wzmagają produkcję nowego kolagenu. W efekcie nasza skóra odmładza się samodzielnie jeszcze przez okres od 3 do 6 miesięcy po zabiegu!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów wykonywanych przy użyciu lasera frakcyjnego CO2.

tesoro clinic

Cennik

Twarz 699,00 zł
Szyja 499,00 zł
Dekolt 600,00 zł
Okolice oczu 300,00 zł
Pakiety promocyjne twarz + szyja 999,00 zł
Pakiety promocyjne twarz + szyja + dekolt 1299,00 zł
Dłonie 500,00 zł
Piersi 650,00 zł
Brzuch 650,00 zł
Wewnętrzna strona ud 650,00 zł
Kolana 600,00 zł
Ramiona “pelikanki” 650,00 zł
Pośladki 650,00 zł
Przebieg zabiegu

Na początek lekarz nakłada na wybrane przez nas do zabiegu miejsca specjalny żel. Pomaga on w precyzyjnym operowaniu laserem, oraz, co ważniejsze, chroni nasz naskórek. Następnie schładza się skórę do temperatury pozwalającej na najefektywniejsze wykorzystanie urządzenia. Potem już przystępuje się do głównej części zabiegu, czyli podgrzewania zawartego w skórze kolagenu. Cały proces wieńczy przyjemny masaż, który z powrotem schładza naszą skórę.

Po jego zakończeniu zabiegu można wrócić bez żadnych przeszkód do codziennych zajęć.

Czy do zabiegu trzeba się przygotować?

Niechirurgiczna natura zabiegu sprawia, że do zabiegu można przystąpić w zasadzie „z marszu”. Co więcej, można dokonywać go o dowolnej porze roku.

Wskazania

Zabieg polecany jest w szczególności osobom w wieku od 25 do 35 lat, które chcą:

  • Zniwelować wiotkość w obrębie brzucha, wewnętrznej strony ramion, ud, skóry dłoni oraz obszaru nad kolanami.
  • Poprawić opadający owal twarzy bądź opadające policzki i powieki
  • Wygładzić bruzdy oraz zmarszczki w obrębie warg i nosa
  • Odmłodzić skórę twarz i szyi
  • Zniwelować niepożądane zmiany skórne spowodowane ciążą
  • Poddać się ogólnej profilaktyce przeciwstarzeniowej

Przeciwskazania

Ze względów zdrowotnych zabiegowi z użyciem Zaffiro nie powinny poddawać się:

  • Osoby cierpiące z powodu chorób nowotworowych
  • Kobiety będące w ciąży bądź karmiące piersią
  • Osoby posiadające wszczepione złote nici lub metalowe implanty
  • Osoby, które stosowały wypełniacze na dwa tygodnie przed zabiegiem
Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonego lekarza, działającego za pomocą najnowszego modelu urządzenia. Nie należy się zatem obawiać bólu – podczas zabiegu odczuwamy jedynie na przemian ciepło i zimno, które jednak nigdy nie wchodzą w strefę wrażeń mogących zostać opisanych jako „nieprzyjemne”.

Ile razy należy powtarzać zabieg?

Pierwsze efekty widać już po pierwszej wizycie w naszej klinice. By jednak uzyskać maksymalną efektywność, należy odbyć serię 3-6 zabiegów w zależności od wieku pacjenta i stanu skóry.

Czy pojawiają się efekty uboczne?

U zdecydowanej większości osób korzystających z lasera Zaffiro nie stwierdza się żadnych efektów ubocznych. W rzadkich przypadkach mogą pojawić się zaczerwienienia bądź opuchnięcia, jednak takie niepożądane skutki szybko znikają.

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni