Laserowe leczenie grzybicy paznokci i skóry

Leczenie grzybicy paznokci laserem Wrocław

Grzybica paznokci to problem natury estetycznej, który ma tendencję do ciągłego powracania, nawet pomimo intensywnego stosowania konwencjonalnych środków. Laserowe leczenie grzybicy pozwala pacjentom zaoszczędzić wiele wstydu i frustracji, gdyż jej efekty są natychmiastowe. Co więcej, terapia laserowa gwarantuje, że grzybica zostaje wyeliminowana w sposób długotrwały.

Przygotowanie do zabiegu laserowego usuwania grzybicy

Na tydzień przed zabiegiem należy zrezygnować z wszelkich zabiegów polegających na złuszczaniu skóry. Dodatkowo, przez 4 tygodnie przed zabiegiem należy również unikać opalania się zarówno na słońcu jak i solarium. Do poprawnego przeprowadzenia zabiegu laserowego usuwania grzybicy niezbędna jest też czysta skóra, zatem przed udaniem się do gabinetu we Wrocławiu należy zmyć z niej wszystkie kosmetyki.

Zalecenia po zabiegu

Przez 4 tygodnie po zabiegu laserowego usuwania grzybicy paznokci i skóry należy zrezygnować z opalania się. Przez dwa trzeba również unikać sauny oraz gorących kąpieli.

Dodatkowo warto zadbać o pełną dezynfekcję wszystkich elementów odzieży i obuwia, z którymi mieliśmy styczność. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że grzyb nie powróci.

tesoro clinic

Wskazania do zabiegu

Zabieg zalecany jest osobom cierpiącym z powodu grzybicy paznokci u rąk bądź stóp

Przeciwskazania

Ze względów zdrowotnych zabiegu laserowego usuwania grzybicy powinny unikać:

  • – Kobiety w ciąży
  • – Osoby posiadające opaleniznę
  • – Osoby cierpiące z powodu epilepsji, cukrzycy oraz niektórych zmian wirusowych
  • – Osoby cierpiące z powodu chorób skóry takich jak łuszczyca czy trądzik różowaty
  • – Osoby posiadające rozrusznik.

Laserowe usuwanie grzybicy - Cennik

1 paznokieć 300,00 zł
1 noga 200,00 - 700,00 zł*
1 okolica od 200,00 zł*
*ceny ustalane indywidualnie w zależności od wielkości zmian skórnych
na części ciała: dłonie, stopy

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni