Odmładzanie dłoni

Jak starzeją się dłonie?

Czas nie oszczędza naszego ciała, a na jego niekorzystny wpływ szczególnie podatne są dłonie. Jako że każdego dnia działają na nie takie czynniki jak promienie słoneczne, różnego rodzaju detergenty czy suche powietrze, ich skóra starzeję się bardzo szybko. Co więcej, dłonie kobiece są podatniejsze na te procesy, niż dłonie mężczyzn  Na szczęście współczesna medycyna estetyczna dysponuje wachlarzem różnorodnych narzędzi, które mogą łatwo zaradzić temu problemowi.

tesoro clinic
Jak temu zaradzić?

W Klinice Tesoro we Wrocławiu oferujemy najwyżej klasy zabiegi, takie jak zabieg laserowy stymulujący kolagen oraz likwidujący wiotkość skóry. Co więcej, posiadamy również szeroki wybór preparatów na dłonie i stosujemy skuteczne procedury takie jak wolumetria, dzięki którym możemy skutecznie przywrócić dłoniom dawny wygląd wypełniając ubytki tkanki podskórnej odpowiednio dobranym preparatem. Podczas konsultacji nasi lekarze poznają potrzeby pacjenta i dobierają pod nie odpowiedni zestaw kuracji, który zapewni pożądany efekt.

Jakich objawów można się pozbyć?

Nasi lekarze w Tesoro Clinic odpowiednio dobierają zabiegi, dzięki którym można pozbyć się takich objawów starzenia dłoni jak:

  • Plamy starcze i przebarwienia
  • Zanik jędrności
  • Suchość i szorstkość
  • Uszkodzenia
  • Zmarszczki

Cennik

Crystalys od 1400,00 zł
Kwas hialuronowy od 1000zł
Laserowe odmłodzenie 400,00 zł
Usuwanie przebarwień od 400,00 zł
na części ciała: dłonie
typ zabiegu: medycyna estetyczna

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni