Leczenie trądziku – Wrocław

Promocja w tym miesiącu 399zł cała twarz. Ilość miejsc ograniczona.

Czym jest laserowe leczenie trądziku?

 

Chociaż trądzik uważany jest za zmorę nastolatków, to warto wiedzieć, że dotyka on nie tylko osoby młode. Z powodu trądziku cierpią także dorośli, których ta dolegliwość nęka przez wiele lat. Laserowe leczenie trądziku pozwala raz na zawsze pozbyć się go za pomocą najskuteczniejszych i najnowocześniejszych technologii. W przeciwieństwie do innych terapii zabieg nie ma żadnych długotrwałych skutków ubocznych, działa przeciwbakteryjnie oraz przeciwzapalnie, a ponadto – co jest dla wielu najważniejsze – zapobiega jego nawrotom. W naszej klinice z Wrocławia, poza leczeniem trądziku laserem, zajmujemy się również usuwaniem blizn potrądzikowych. Korzystamy z nowoczesnego i w pełni profesjonalnego sprzętu!

Jak się przygotować

Na tydzień przed zabiegiem należy zrezygnować z wszelkich zabiegów polegających na złuszczaniu skóry. Co więcej, przez 4 tygodnie przed zabiegiem należy również unikać opalania się zarówno na słońcu, jak i solarium. Do poprawnego przeprowadzenia peelingu laserowego niezbędna jest też czysta skóra, zatem przed udaniem się do gabinetu należy zmyć z niej wszystkie kosmetyki. Dzień przed zabiegiem należy również ogolić leczone miejsce maszynką.

Jak przebiega zabieg

Do likwidacji trądziku używany jest laser Nd-YAG o wysokiej mocy. Przy użyciu jego skondensowanej wiązki lekarz przenika nieinwazyjnie skórę i eliminuje nadaktywne gruczoły łojowe. Ciepło przechodzące przez tkankę dodatkowo niszczy bakterie ukrywające się w mieszkach włosowych oraz wpływaja na skórę stymulująco, pobudzając ją do szybkiego gojenia zmian zapalnych.

Zabieg nie jest bolesny – odczuwalne jest co prawda momentami lekkie pieczenia oraz ciepło, lecz jest ono stale redukowane przez specjalną głowicę chłodzącą, zapewniającą pacjentowi komfort.

Efekty zabiegu widoczne są już po jego zakończeniu. W zależności od potrzeb pacjenta zabieg przeprowadzany jest tylko raz, bądź kilkukrotnie powtarzany (najczęściej wystarczają 3 wizyty w klinice).

Po zabiegu:

Przez 4 tygodnie po zabiegu należy zrezygnować z kąpieli słonecznych, a w przypadku zabiegów przeprowadzanych na twarzy należy stosować kremy przeciwsłoneczne z wysokim filtrem. Przez dwa trzeba również unikać sauny oraz gorących kąpieli. W ciągu tygodnia po zabiegu zaś należy zrezygnować z intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Wskazania do zabiegu

Zabieg zalecany jest osobom, które chcą pozbyć się:

 • Trądzików różowatego
 • Trądziku dorosłego
 • Trądziku młodzieńczego
 • Trądziku zaskórnikowatego
 • Nadmiernego rogowacenia ujść gruczołów łojowych
 • Nadprodukcji łoju, łojotoku

Przeciwskazania do zabiegu

Ze względów zdrowotnych zabiegu powinny unikać:

 • Kobiety w ciąży
 • Osoby posiadające opaleniznę
 • Osoby cierpiące z powodu epilepsji, cukrzycy oraz niektórych zmian wirusowych
 • Osoby cierpiące z powodu chorób skóry takich jak łuszczyca czy trądzik różowaty
 • Osoby posiadające rozrusznik.

Cennik

Broda 199,00 zł
Nos 199,00 zł
Policzki 299,00 zł
Czoło 299,00 zł
Twarz 399,00 zł
na części ciała: plecy, twarz
na problemy: trądzik

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213