Laserowe leczenie trądziku Wrocław

Cena: Promocja w tym miesiącu 399zł cała twarz. Ilość miejsc ograniczona. zł

Czym jest laserowe leczenie trądziku?

Chociaż trądzik uważany jest za zmorę nastolatków, to warto wiedzieć, że dotyka on nie tylko osoby młode. Z powodu trądziku cierpią także dorośli, których ta dolegliwość nęka przez wiele lat. Laserowe leczenie trądziku pozwala raz na zawsze pozbyć się go za pomocą najskuteczniejszych i najnowocześniejszych technologii. W przeciwieństwie do innych terapii zabieg nie ma żadnych długotrwałych skutków ubocznych, działa przeciwbakteryjnie oraz przeciwzapalnie, a ponadto – co jest dla wielu najważniejsze – zapobiega jego nawrotom. W naszej klinice we Wrocławiu wykonujemy zabieg laserowego leczenia trądziku z wykorzystaniem nowoczesnego i w pełni profesjonalnego sprzętu!

Poza leczeniem trądziku laserem, zajmujemy się również usuwaniem blizn potrądzikowych.

Jak przygotować się do zabiegu leczenia trądziku laserem?

Na tydzień przed zabiegiem laseroterapii na trądzik należy zrezygnować z wszelkich zabiegów polegających na złuszczaniu skóry. Co więcej, przez 4 tygodnie przed zabiegiem należy również unikać opalania się zarówno na słońcu, jak i solarium. Do poprawnego przeprowadzenia peelingu laserowego niezbędna jest też czysta skóra, zatem przed udaniem się do gabinetu należy zmyć z niej wszystkie kosmetyki. Dzień przed zabiegiem należy również ogolić leczone miejsce maszynką.
laser na trądzik wrocław

Jak przebiega zabieg laserowego leczenia trądziku w naszej klinice we Wrocławiu?

Do usuwania trądziku używany jest laser Nd-YAG o wysokiej mocy. Przy użyciu jego skondensowanej wiązki lekarz przenika nieinwazyjnie skórę i eliminuje nadaktywne gruczoły łojowe. Ciepło przechodzące przez tkankę dodatkowo niszczy bakterie ukrywające się w mieszkach włosowych oraz wpływaja na skórę stymulująco, pobudzając ją do szybkiego gojenia zmian zapalnych.

Zabieg nie jest bolesny – odczuwalne jest co prawda momentami lekkie pieczenia oraz ciepło, lecz jest ono stale redukowane przez specjalną głowicę chłodzącą, zapewniającą pacjentowi komfort.

Efekty zabiegu widoczne są już po jego zakończeniu. W zależności od potrzeb pacjenta zabieg przeprowadzany jest tylko raz, bądź kilkukrotnie powtarzany (najczęściej wystarczają 3 wizyty w klinice).

Zalecenia po zabiegu

Przez 4 tygodnie po zabiegu laserowego leczenia trądziku należy zrezygnować z kąpieli słonecznych, a w przypadku zabiegów przeprowadzanych na twarzy należy stosować kremy przeciwsłoneczne z wysokim filtrem. Przez dwa trzeba również unikać sauny oraz gorących kąpieli. W ciągu tygodnia po zabiegu zaś należy zrezygnować z intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Wskazania do zabiegu

Zabieg zalecany jest osobom, które chcą pozbyć się:

 • – Trądzików różowatego
 • – Trądziku dorosłego
 • – Trądziku młodzieńczego
 • – Trądziku zaskórnikowatego
 • – Nadmiernego rogowacenia ujść gruczołów łojowych
 • – Nadprodukcji łoju, łojotoku

Przeciwskazania do zabiegu

Ze względów zdrowotnych zabiegu powinny unikać:

 • – Kobiety w ciąży
 • – Osoby posiadające opaleniznę
 • – Osoby cierpiące z powodu epilepsji, cukrzycy oraz niektórych zmian wirusowych
 • – Osoby cierpiące z powodu chorób skóry takich jak łuszczyca czy trądzik różowaty
 • – Osoby posiadające rozrusznik.

Laserowe leczenie trądziku - Cennik

Policzki 600 zł
Twarz 800 zł
na części ciała: plecy, twarz
na problemy: trądzik

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213