Dr Cyj Hair Filler

Czym jest Dr Cyj Hair Filler?

Łysienie, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, powodowane jest przez szereg różnych czynników. Może to być nieodpowiednia dieta, stres czy niewłaściwa pielęgnacja włosów. Ponieważ problem ten dotyka wiele osób na całym świecie, lekarze i naukowcy nie ustają w pracach nad rozwiązaniem tej kwestii. Jedno z ich najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie to Dr Cyj Hair Filler, czyli preparat leczniczy zawierający siedem opatentowanych peptydów, które razem odżywiają osłabione mieszki włosowe oraz wzmacniają mikrokrężenie na skórze głowy. W rezultacie zostają zahamowane takie procesy jak utrata koloru czy wypadanie włosów. W Tesoro Clinic zabieg przeprowadzają doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, zatem pacjenci mogą mieć pewność, że dawka preparatu oraz jej umiejscowienie jest specjalnie dobrane z myślą o ich potrzebnych i spersonalizowane do ich konretnego przypadku.

Na czym polega zabieg?

Podczas zabiegu Dr Cyj w Tesoro Clinic lekarz medycyny estetycznej wstrzykuje preparat za pomocą bardzo cienkiej igły w dobranych w toku wywiadu i konsultacji miejscach. Lecznicza substancja zaczyna od razu swoją pracę, działając na poziomie DNA oraz genów. Co istotne, ze względu na swoją unikalny skład, wstrzykiwany preparat leczy dokładne te miejsca, które przeprowadzający zabieg lekarz uzna za kluczowe dla procesu leczenia

Procedura ta nie jest bardzo bolesna, jednak w przypadku pacjentów z niskim progiem bólu lekarz może użyć chłodzącego spray’u. Całość trwa około pół godziny.

Dla kogo zalecany jest zabieg Dr Cyj Hair Filler?

Zabieg Dr Cyj Hair Filler polecany jest wszystkim osobom mającym problemy z wypadaniem włosów, a w szczególności pacjentom, którzy chcą:

  • wzmocnić włosy po ich przeszczepie
  • zagęścić i pogrubić włosy cienkie i przerzedzone
  • przyspieszyć tempo wyrastania włosów bądź zahamować ich wypadanie

Przeciwwskazania

Ze względów zdrowotnych zabieg odradzamy:

  • Osobom ze stanami zapalnymi okolicy owłosionej skóry głowy bądź mające tam otwarte rany
  • Kobietom w ciąży lub karmiącym piersią
  • Osobom cierpiącym na choroby nowotworowe

Po zabiegu

Pierwsze efekty widać najczęściej już około 15 dni po zabiegu, jednak by Dr Cyj Hair Filler osiągnął pełnie swoich możliwości konieczna jest seria trwająca 2 miesiące, na którą składają się 4 sesje wykonywane co 2 tygodnie. By zmaksymalizować jego działanie, lekarze zalecają również wykonanie tzw. zabiegu przypominającego po upływie pół roku. Efekt zaś utrzymuje się przez rok — po tym czasie zabieg można bez żadnych przeciwwskazań wykonać ponownie.

Cennik

Cena pojedynczego zabiegu w serii 650,00 zł*
*celem zapewnienia skuteczności terapii należy wykonać min. 4 zabiegi w dwutygodniowych odstępach.
Pojedynczy zabieg 700,00 zł
na części ciała: twarz, włosy
typ zabiegu: medycyna estetyczna
na problemy: wypadanie włosów

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni