Leczenie chrapania i bezdechu – Wrocław

Czym jest laserowe leczenie chrapania?

Głośne i natarczywe chrapanie to często spotykana przypadłość, która, jeżeli pojawia się tylko sporadycznie, traktowana jest jako jedynie drobna niedogodność. Na dłuższą metę może jednak negatywnie odbijać się nie tylko na samopoczuciu bliskich, którym nasze chrapanie zaburza sen, ale i także na naszym własnym. Chrapanie często bowiem łączy się ze zjawiskiem bezdechu sennego uniemożliwiającego spokojne i niczym nieprzerywane przespanie całej nocy.

Chrapania oraz bezdechu można na szczęście pozbyć się bardzo łatwo, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii terapii laserowych. Seria krótkich i bezbolesnych zabiegów pozwala pozbyć się dokuczliwej przypadłości, a co za tym idzie umożliwia porządne wyspanie się, zarówno nam, jak i naszym bliskim.

tesoro clinic
Laserowe leczenie chrapania – na czym polega zabieg?

Zabieg wykonywany jest laserem Fotona metorą NightLase.Cała procedura składa się na 3 zabiegi odbywające się co 15 dni lub kolejno w 1, 15 i 45 dzień. Podczas każdego z nich, naświetlane laserowo są kolejno różne partie jamy ustnej: przedni łuk podniebno-językowy, tylny łuk podniebno-językowy z migdałkami, a następnie podstawa języka oraz jego boczne obszary. Partie naświetlane są coraz mocniejszymi wiązkami, dzięki którym dochodzi do kontrakcji zawartego w nich kolagenu. W rezultacie tkanki zostają usztywnione, co sprawia, że zmniejszone zostają wibracje miękkich części podniebienia (odpowiedzialnych właśnie za „odgłos” chrapania) oraz zredukowana częstotliwość pojawiania się bezdechów.

Zabieg leczenia chrapania jest bezbolesny, od razu można wrócić do codziennej aktywności.

Poza leczeniem chrapania zajmujemy się również leczeniem trądziku i łysienia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferty w tym zakresie.

Leczenie chrapania

Jak się przygotować?

Laserowe leczenie chrapania oraz bezdechu to zabieg nieinwazyjny. Dzięki temu można przystąpić do niego niejako „z marszu”. Jedynym przeciwskazaniem, do którego należy się zastosować to nie przystępować do niego z aktywną infekcją gardła.

Po zabiegu

Nieinwazyjny charakter zabiegu sprawia, że nie tylko można przystąpić do niego bez specjalnych przygotowań, ale także od razu po jego zakończeniu powrócić do codziennych zajęć. Należy jedynie pilnować, by zbytnio nie nadwyrężać naświetlanego laserem obszaru. Oznacza to rezygnację z potraw pikantnych oraz napojów podawanych w skrajnych temperaturach pomiędzy kolejnymi zabiegami w serii. Dobroczynnymi efektami laserowej terapii można za to cieszyć się już pierwszej nocy po zabiegu!

Cennik

Laserowe leczenie chrapania i bezdechu sennego 1200 zł ( cena za 3 zabiegi )
na problemy: chrapanie

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213