Leczenie chrapania i bezdechu Wrocław

Diagnostyka chrapania- konsultacja z lekarzem laryngologiem.
Czym jest laserowe leczenie chrapania?

Głośne i natarczywe chrapanie to często spotykana przypadłość, która, jeżeli pojawia się tylko sporadycznie, traktowana jest jako jedynie drobna niedogodność. Na dłuższą metę może jednak negatywnie odbijać się nie tylko na samopoczuciu bliskich, którym nasze chrapanie zaburza sen, ale i także na naszym własnym. Chrapanie często bowiem łączy się ze zjawiskiem bezdechu sennego uniemożliwiającego spokojne i niczym nieprzerywane przespanie całej nocy.

Chrapania oraz bezdechu można na szczęście pozbyć się bardzo łatwo, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii terapii laserowych. Seria krótkich i bezbolesnych zabiegów pozwala pozbyć się dokuczliwej przypadłości, a co za tym idzie umożliwia porządne wyspanie się, zarówno nam, jak i naszym bliskim.

tesoro clinic

Zapisz się na konsultację i badanie u lekarza laryngologa - 536 213 213

 

Laserowe leczenie chrapania – na czym polega zabieg?

Zabieg wykonywany jest laserem Fotona metorą NightLase.Cała procedura składa się na 3 zabiegi odbywające się co 15 dni lub kolejno w 1, 15 i 45 dzień. Podczas każdego z nich, naświetlane laserowo są kolejno różne partie jamy ustnej: przedni łuk podniebno-językowy, tylny łuk podniebno-językowy z migdałkami, a następnie podstawa języka oraz jego boczne obszary. Partie naświetlane są coraz mocniejszymi wiązkami, dzięki którym dochodzi do kontrakcji zawartego w nich kolagenu. W rezultacie tkanki zostają usztywnione, co sprawia, że zmniejszone zostają wibracje miękkich części podniebienia (odpowiedzialnych właśnie za „odgłos” chrapania) oraz zredukowana częstotliwość pojawiania się bezdechów.

Zabieg leczenia chrapania jest bezbolesny, od razu można wrócić do codziennej aktywności. Do zabiegu laserowego leczenia chrapania konieczna jest konsultacja lekarska podczas której lekarz oglądając gardło i nos diagnozuje przyczynę tej dolegliwości.Gdy pacjent kwalifikuje się do zabiegu laserowego leczenia chrapania jest możliwość wykonania go od razu po konsultacji.Oprócz laserowego leczenia chrapania wykonujemy inne zabiegi które mogą pomóc pozbyć się lub zmniejszyć objawy.

Poza leczeniem chrapania we Wrocławiu zajmujemy się również leczeniem trądziku i łysienia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferty w tym zakresie.

Leczenie chrapania Wrocław

Jak się przygotować do zabiegu?

Laserowe leczenie chrapania oraz bezdechu to zabieg nieinwazyjny. Dzięki temu można przystąpić do niego niejako „z marszu”. Jedynym przeciwskazaniem, do którego należy się zastosować to nie przystępować do niego z aktywną infekcją gardła.

Po zabiegu leczenia chrapania

Nieinwazyjny charakter zabiegu sprawia, że nie tylko można przystąpić do niego bez specjalnych przygotowań, ale także od razu po jego zakończeniu powrócić do codziennych zajęć. Należy jedynie pilnować, by zbytnio nie nadwyrężać naświetlanego laserem obszaru. Oznacza to rezygnację z potraw pikantnych oraz napojów podawanych w skrajnych temperaturach pomiędzy kolejnymi zabiegami w serii. Dobroczynnymi efektami laserowej terapii chrapania można za to cieszyć się już pierwszej nocy po zabiegu!

Laserowe leczenie chrapania - cennik

Laserowe leczenie chrapania i bezdechu sennego 1500 zł ( cena za 3 zabiegi )
1 zabieg leczenia chrapania 500 zł
Konsultacja laryngologa + badanie 300
na części ciała: nos, sen, uszy
na problemy: chrapanie
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni