Kriolipoliza Cool Tech

Czym jest kriolipoliza Cool Tech?

CoolTech jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi w dziedzinie modelowania sylwetki. To nie tylko znakomite rezultaty, ale również trwały efekt. Co więcej, jest to zabieg kompletnie bezbolesny i niewymagający żadnego wysiłku czy długotrwałych przygotowań.

 

kriolipoliza cool tech wroclaw

W jaki sposób działa kriolipoliza CoolTech?

Zabieg CoolTech polega na długotrwałym, trwającym około 70 minut chłodzeniu komórek tłuszczowych. Lekarz schładza komórki w modelowanych miejscach do temperatury sięgającej od minus 6 do minus 8 stopni. Jednocześnie, modelowane miejsce zostaje „zassane” do aparatury, co sprawia, iż zwiększa się w nim krążenie krwi co pozytywnie wpływa na skuteczność zabiegu. Utrzymane w niskiej temperaturze komórki tłuszczowe zostają uszkodzone, a następnie usunięte z organizmu w wyniku naturalnych procesów metabolicznych.

Dla kogo jest zabieg kriolipoliza CoolTech?

Kriolipoliza CoolTech to niemalże idealny zabieg dla każdego Pacjenta, któremu zależy na efektywnym wymodelowaniu sylwetki. Znakomicie sprawdza się przy redukcji cellulitu czy też miejscowej otyłości w takich istotnych dla sylwetki miejscach jak brzuch, pośladki albo tzw. boczki. Dodatkowo posiadamy specjalny aplikator tiny który umożliwia zabieg na podbródek lub opadające dolne częśći ramion tzn pelikany.

Efekty zabiegu przed i po:

 

kriolipoliza Cool Tech wrocławkriolipoliza Cool Tech wrocław

kriolipoliza Cool Tech wrocławkriolipoliza Cool Tech wrocław

Jak przebiega zabieg?

Na początku lekarz zasysa poddawane zabiegowi tkanki do tzw. aplikatora zabiegowego, gdzie rozpoczynają się procesy chłodzące. Jak już wspomnieliśmy, zasysanie tkanki jest bardzo istotne, gdyż zwiększa krążenie krwi, a co za tym idzie, usprawnia przebieg całego zabiegu. Dwa generatory znajdujące się w urządzeniu szybko schładzają tkanki do odpowiedniej temperatury, która następne utrzymywana jest przez około 60 minut. Działanie to wywołuje miejscowy stan zapalny i uszkadza komórki tkanek tłuszczowych. Zostają one wydalone z organizmu w przeciągu następnych 6-12 tygodni.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Choć zamrażanie tkanek na aż godzinę może sprawiać wrażenie niebezpiecznego procesu, w rzeczywistości jest to zabieg nieniosący za sobą żadnego ryzyka czy bólu. Miejsce na ciele poddawane zabiegowi pokrywana jest specjalnym materiałem, który zabezpiecza naskórek przed odmrożeniem. Materiał ten chroni również przed powstawaniem wybroczyn, które mogłyby pojawić się w związku z zasysaniem tkanek. Dodatkowo aparatura posiada również system umożliwiający bieżące monitorowanie temperatury tkanek, co pozwala doświadczonemu lekarzowi bez trudu uszkadzać tylko tkanki tłuszczowe, bez negatywnego wpływania na tkanki właściwe.

Jakie są wskazania po zabiegu?

Nieinwazyjny charakter zabiegu sprawia, że już po wyjściu z gabinetu można wrócić bez przeszkód do codziennych zajęć.

Ile razy należy wykonywać zabieg?

Już pierwszy zabieg daje efekty po upływie od 6 do 12 tygodni. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wzmocnić efekt i poddać się kolejnym zabiegom. Jeżeli chcemy modelować ponownie ten sam obszar musimy odczekać od 4 do 6 tygodni, natomiast jeżeli interesuje nas zabieg w innym miejscu na naszym ciele, można poddać się kriolipoliza CoolTech już po dwóch tygodniach.

Cennik Promocyjny

1 przyłożenie głowica średnia (brzuch,pośladki) 300 zł
2 przyłożenia głowica średnia(boczki, brzuch) 599 zł
1 przyłożenie głowica DOUBLE- duża dwa razy większa od średniej 599 zł
1 przyłożenie głowica tiny (podbródek,pelikany) 500 zł

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213