Kriolipoliza Cool Tech

Czym jest kriolipoliza Cool Tech?

CoolTech jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi w dziedzinie modelowania sylwetki. To nie tylko znakomite rezultaty, ale również trwały efekt. Co więcej, jest to zabieg kompletnie bezbolesny i niewymagający żadnego wysiłku czy długotrwałych przygotowań.

W jaki sposób działa kriolipoliza?

Zabieg CoolTech polega na długotrwałym, trwającym około 70 minut chłodzeniu komórek tłuszczowych. Lekarz schładza komórki w modelowanych miejscach do temperatury sięgającej od minus 6 do minus 8 stopni. Jednocześnie, modelowane miejsce zostaje „zassane” do aparatury, co sprawia, iż zwiększa się w nim krążenie krwi co pozytywnie wpływa na skuteczność zabiegu. Utrzymane w niskiej temperaturze komórki tłuszczowe zostają uszkodzone, a następnie usunięte z organizmu w wyniku naturalnych procesów metabolicznych.

Dla kogo jest zabieg kriolipolizy we Wrocławiu?

Kriolipoliza CoolTech to niemalże idealny zabieg dla każdego Pacjenta, któremu zależy na efektywnym wymodelowaniu sylwetki. Znakomicie sprawdza się przy redukcji cellulitu czy też miejscowej otyłości w takich istotnych dla sylwetki miejscach jak brzuch, pośladki albo tzw. boczki. Dodatkowo posiadamy specjalny aplikator tiny który umożliwia zabieg na podbródek lub opadające dolne częśći ramion tzn. pelikany.

kriolipoliza cool tech wroclaw

Jak przebiega zabieg?

Na początku lekarz zasysa poddawane zabiegowi tkanki do tzw. aplikatora zabiegowego, gdzie rozpoczynają się procesy chłodzące. Jak już wspomnieliśmy, zasysanie tkanki jest bardzo istotne, gdyż zwiększa krążenie krwi, a co za tym idzie, usprawnia przebieg całego zabiegu. Dwa generatory znajdujące się w urządzeniu szybko schładzają tkanki do odpowiedniej temperatury, która następne utrzymywana jest przez około 60 minut. Działanie to wywołuje miejscowy stan zapalny i uszkadza komórki tkanek tłuszczowych. Zostają one wydalone z organizmu w przeciągu następnych 6-12 tygodni.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Choć zamrażanie tkanek tłuszczowych na aż godzinę może sprawiać wrażenie niebezpiecznego procesu, w rzeczywistości jest to zabieg nieniosący za sobą żadnego ryzyka czy bólu. Miejsce na ciele poddawane zabiegowi pokrywana jest specjalnym materiałem, który zabezpiecza naskórek przed odmrożeniem. Materiał ten chroni również przed powstawaniem wybroczyn, które mogłyby pojawić się w związku z zasysaniem tkanek. Dodatkowo aparatura posiada również system umożliwiający bieżące monitorowanie temperatury tkanek, co pozwala doświadczonemu lekarzowi bez trudu uszkadzać tylko tkanki tłuszczowe, bez negatywnego wpływania na tkanki właściwe.

Jakie są wskazania po zabiegu?

Nieinwazyjny charakter zabiegu kriolipolizy w naszym gabinecie we Wrocławiu sprawia, że już po wyjściu z gabinetu można wrócić bez przeszkód do codziennych zajęć.

Ile razy należy wykonywać zabieg?

Już pierwszy zabieg daje efekty po upływie od 6 do 12 tygodni. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wzmocnić efekt i poddać się kolejnym zabiegom. Jeżeli chcemy modelować ponownie ten sam obszar musimy odczekać od 4 do 6 tygodni, natomiast jeżeli interesuje nas zabieg w innym miejscu na naszym ciele, można poddać się kriolipoliza CoolTech już po dwóch tygodniach.

Kriolipoliza - cennik promocyjny

1 przyłożenie głowica (brzuch,pośladki) 400 zł
2 przyłożenia głowica (boczki, brzuch) 800 zł
1 przyłożenie głowica DOUBLE- duża dwa razy większa od średniej 700 zł
1 przyłożenie głowica tiny (podbródek,pelikany) 800 zł
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni