Fotona 4D – Wrocław

Cena: Promocja! Liczba miejsc ograniczona. 1700 zł

medycyna estetycznafotona 4d

Co warto wiedzieć na jej temat?

Fotona 4D to innowacyjna procedura laserowa przeprowadzana za pomocą najwyższej klasy technologii. To kompleksowy zabieg, na który składają się aż 4 części (Endolifting, Frac3D, Piano oraz Superficial) które zajmują się po kolei poszczególnymi obszarami skóry na różnych jej głębokościach. Precyzyjna terapia przeprowadzana kolejno czterema różnymi fazami lasera gwarantuje, że wprawny lekarz medycyny estetycznej, jest w stanie dokładnie zrewitalizować każdy milimetr poddanej zabiegowi skóry.

Fotona 4D to nie jedyny nowoczesny zabieg laserowy przeprowadzany w naszej klinice, ponieważ dysponujemy także nowoczesnym laserem Zaffiro!

procedura laserowa

 

Technologia laserowa oferuje niesamowite możliwości w dziedzinie medycyny estetycznej

Terapia laserem Fotona 4D to natomiast jedno z jej szczytowych jej osiągnięć, które oferuje nie jeden, a aż 4 precyzyjne zabiegi oferowane w kompleksowym pakiecie, gwarantującym nie tylko poprawienie jędrności i elastyczności skóry, ale także zniwelowanie wszelkich niedoskonałości.

Jak działa Fotona 4D?

Zabieg Fotona 4D to w istocie cztery procedury oferowane w jednym, kompleksowym pakiecie. Dzięki temu, decydując się na taki zabieg mamy pewność, że żadne niedociągnięcie nie umknie wprawnej ręce lekarza przeprowadzającego zabieg.

Terapie laserowe, na jakie składa się Fotona 4D to kolejno:
Endolifting:

od niego rozpoczyna się cała procedura. To dość nietypowy zabieg, gdyż przeprowadzany jest częściowo w jamie ustnej, która zostaje przeskanowana laserowo. Poza jamą ustną endolifting także obejmuje górną i dolną część ust oraz boczne mięśnie jarzmowe, które zostają delikatnie podgrzane laserem Er:Yag. W ten sposób zostaje wzmożona produkcja kolagenu, a efekty to wygładzenie bruzd nosowo-wargowych oraz linii marionetki i zmarszczek wokół ust, a także wzmocniona elastyczność policzków.

Frac3D:

kolejna część zabiegu przechodzi już z wnętrza jamy ustnej na skórę policzków, która również zostaje pobudzona do produkcji kolagenu. Przeprowadzający procedurę specjalista dokonuje tego za pomocą innowacyjnej technologii frakcjonowania 3D, która polega na robieniu pod skórą siatki mikroskopijnych, rozgrzanych punkcików . W ten sposób zostają aktywowane naturalne mechanizmy regeneracji skóry i wytwarzania kolagenu, a skóra staje się bardziej napięta.

Piano:

następna część etapu to głęboki termolifting – skóra zostaje naświetlona laserem na głębokości 6 milimetrów, co znacznie poprawia kondycję skóry. Ponadto, termolifting likwiduje blizny potrądzikowe oraz pourazowe.

Superficial:

czwarta i ostatnia już część zabiegu polegająca na tzw. zimnej ablacji Er:Yag. Pod tą techniczną nazwą kryje się delikatny peeling laserowy, będący dopełnieniem wszystkich trzech poprzednich części zabiegu. Peeling laserowy pozwala pozamykać pory skóry, zmniejszyć nierówności na skórze twarzy oraz rozświetlić ją, przywracając świeży i zdrowy wygląd.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

Kompleksowy zabieg Fotona 4D polecamy w szczególności osobom, które chcą:

  • Wygładzić drobne i głębokie zmarszczki
  • Poprawić zagęszczenie skóry
  • Usunąć rozszerzone pory, głębokie bruzdy nosowo-wargowe oraz inne niedoskonałości
  • Przywrócić skórze jędrność, oraz elastyczność

Efekty po zabiegu
Po opuszczeniu gabinetu można zaobserwować zaczerwienie w miejscach poddawanych zabiegowi. Pełna regeneracja skóry połączona ze złuszczeniem martwego naskórka trwa natomiast od 3 do 7 dni.

Przeciwskazania do zabiegu:

Przeciwskazania do zabiegu:

  • Kobietom w ciąży bądź karmiącym piersią
  • Osobom przyjmującym leki światłouczulające
  • Osobom cierpiącym z powodu padaczki, łuszczycy, oraz nowotworów skóry
  • Osobom posiadającym stany zapalne w obrębie skóry bądź mające otwarte lub gojące się rany

Cennik

Fotona 4d 1700,00 zł

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni