Frakcyjne odmładzanie z efektem „SMOOTH”

Czym jest Frakcyjne Odmładzanie z Efektem SMOOTH?

Zabiegi laserowe w większości przypadków wchodzą w dalsze warstwy skóry, wpływając na głęboko położone tkanki. Pacjentom czasem jednak wystarczają subtelniejsze terapie, działające tylko na powierzchnię skóry. Co więcej, niektóre obszary ze względów zdrowotnych mogą być poddawane tylko i wyłącznie takim „lekkim zabiegom” – przykładem są tutaj powieki.

W takich przypadkach znakomicie sprawdza się odmładzanie laserowe z efektem SMOOTH, przeprowadzane za pomocą lasera Er:Yag. Skóra po jego zastosowaniu nabiera jędrności oraz staje się bardziej naciągnięta już od razu po zabiegu. Dodatkowo efekt rekonwalescencji w porównaniu do innych, bardziej intensywnych terapii jest znacznie krótszy. Odmładzanie z efektem „Smooth”, to zatem najlepszy wybór dla osób szukających sposobu na ekspresowe odmłodzenie skóry.

Na czym polega zabieg?

Zabieg laserem w trybie Smooth polega na serii impulsów, powtarzanych w stałych sekwencjach. Działanie lasera sprawia, że w tkance powstają mikrokanaliki, które pobudzają organizm do aktywowania naturalnych procesów naprawczych. Ponadto, zwiększona zostaje intensywność pracy fibroblastów, co z kolei przekłada się na wzmożoną produkcję włókien kolagenowych. Obecne już w tkankach włókna kolagenowe również zostają pobudzone do prężnej pracy. W rezultacie skóra staje się jędrniejsza, gładsza i bardziej napięta.

Zabieg trwa od 20 do 30 minut. Na obszary poddawane zabiegowi nakładany jest uprzednio specjalny żel chłodzący, zatem nie należy się obawiać, że jego przebieg będzie bolesny.

Przed zabiegiem

Na tydzień przed zabiegiem należy zrezygnować z wszelkich zabiegów polegających na złuszczaniu skóry. Co więcej, przez 4 tygodnie przed zabiegiem należy również unikać opalania się zarówno na słońcu, jak i solarium. Do poprawnego przeprowadzenia odmładzania laserowego niezbędna jest też czysta skóra, zatem przed udaniem się do gabinetu należy zmyć z niej wszystkie kosmetyki.

Ze względów zdrowotnych konieczne jest też odstawienie leków fotouczulających, sterydów oraz antykoagulantów na tydzień przed peelingiem.

Po zabiegu:

Po zakończeniu zabiegu skóra w leczonym miejscu jest zazwyczaj zaczerwieniona i może pojawić się na niej niewielki obrzęk. Efekt ten jednak szybko znika. Po zabiegu należy unikać opalania się oraz stosować ochronę przeciwsłoneczną przez czas, jaki wyznaczy nam lekarz (zazwyczaj około czterech tygodni). Należy również stosować krem regeneracyjny polecony przez klinikę.

Wskazania do zabiegu

Zabieg frakcyjnego odmładzania w trybie SMOOTH to znakomity wybór dla osób chcących szybko poprawić jakość swojej skóry. Szczególnie zaś polecamy go Pacjentom pragnącym:

 • Zredukować przebarwienia oraz plamy starcze
 • Wygładzić średni i głębokie zmarszczki
 • Pozbyć się blizn potrądzikowych, pourazowych oraz oparzeniowych
 • Zmniejszyć obwisłość skóry oraz nieregularność jej struktury
 • Zredukować rozszerzone pory
 • Wygładzić bruzdy nosowo-wargowe
 • Wygładzić rozstępy

Przeciwskazania do zabiegu

Ze względów zdrowotnych zabiegu powinny unikać:

 • Kobiety w ciąży
 • Osoby posiadające opaleniznę
 • Osoby cierpiące z powodu epilepsji, cukrzycy oraz niektórych zmian wirusowych
 • Osoby cierpiące z powodu chorób skóry takich jak łuszczyca czy trądzik różowaty
 • Osoby posiadające rozrusznik
 • Osoby z zaburzeniami krzepnięcia krwi
 • Osoby z nadciśnieniem bądź nieregulowaną cukrzycą
 • Osoby będące nosicielami wirusa HIV oraz AIDS
 • Osoby z żółtaczką typu B oraz C

Cennik

Dłonie 199,00 zł
Policzki 299,00 zł
Usta 199,00 zł
Dekolt 299,00 zł
Szyja 299,00 zł
Twarz 599,00 zł
Twarz + szyja 899,00 zł
Twarz + szyja + dekolt 1099,00 zł

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni