Laser frakcyjny CO2 – usuwanie blizn i zmarszczek

Usuwanie blizn potrądzikowych i zmarszczek

fraxellaser frakcyjnyfraxel

Tesoro Clinic

Wykorzystanie zaawansowanego technologicznie urządzenia – lasera frakcyjnego CO2 – umożliwia nam wykonywanie niezwykle skutecznych zabiegów usuwania blizn potrądzikowych i zmarszczek.

  • Zabieg wykonuje doświadczony lekarz.
  • Przed zabiegiem darmowa konsultacja lekarska i ocena dermatologiczna skóry.
  • Podwójne znieczulenie – mocna maść znieczulająca oraz krio-system chłodzenia skóry. Dodatkowo specjalna głowica urządzenia minimalizująca nieprzyjemne odczucia. Zabieg bezbolesny.
tesoro clinic

Cena Promocyjna 799

Zabieg wykonuje lekarz
Endolift - gabinet

Laser frakcyjny ablacyjny – cechy i zastosowanie urządzenia

Laser frakcyjny CO2 to nowoczesne urządzenie pozwalające na dokonywanie takich zabiegów jak usuwanie zmarszczek i rozstępów, niwelowanie zmian pigmentowych, uszkodzeń słonecznych oraz niejednolitego odcienia skóry. Używany jest również do eliminowania wszelkiego usuwania blizn. Efekty te osiągane są poprzez stymulowanie skóry swoistą „siateczką” impulsów laserowych. Takie oddziaływanie na wybranych obszarach pobudza ciało do przetwarzania i produkcji kolagenu (którego poziom obniża się około 1% rocznie). Wzrost kolagenu sprawia, iż dany obszar zostaje odmłodzony oraz staje się jędrniejszy i bardziej elastyczny. Efekt wzmożonej produkcji kolagenu może utrzymywać się do 12 miesięcy.

W naszej klinice zajmujemy się laserowym:

  • usuwaniem blizn potrądzikowych,
  • usuwaniem kurzajek,
  • usuwaniem pieprzyków,
  • usuwaniem przebarwień,
  • usuwaniem znamion,
  • usuwaniem brodawek.

Wykonujemy również szereg innych zabiegów – nie tylko laserowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Cennik

Twarz 799,00 zł
szyja 399,00 zł
Dekolt 399,00 zł
Blizny od 250,00 zł
twarz + szyja + dekolt 1299,00 zł
Rozstępy od 350,00 zł
Resurfacing laserowy (Wygładzanie Zmarszczek):
dłonie 299,00 zł
usta 299,00 zł
dekolt 399,00 zł
szyja 399,00 zł
twarz 799,00 zł
twarz + szyja 999,00 zł
twarz + szyja + dekolt 1299,00 zł
Laserowe usuwanie blizn i blizn potrądzikowych:
pojedyncza blizna od 99,00 zł*
dekolt 499,00 zł
twarz 499,00 - 799,00 zł
plecy od 699,00 zł
*ceny ustalane indywidualnie w zależności od wielkości zmian skórnych
Jak wygląda zabieg?

Jak już wspominaliśmy, zabieg polega na stymulowaniu skóry laserowym impulsem. Proces ten nie sprawia dużego bólu, jednak odczuwalne jest lekko nieprzyjemne mrowienie. W przypadku dłuższych zabiegów na większych obszarach oraz sytuacji wymagających użycia promienia o silniejszym natężeniu mrowienie może się nasilić. Stosujemy metodę podwójnego znieczulenia – przed zabiegiem nakładana jest specjalna maść znieczulająca a podczas zabiegu krio-system chłodzi skórę zimnym powietrzem którego temperatura dochodzi nawet do -30 stopni.

Jak się przygotować?

Skóra nie może mieć świeżej opalenizny.Decydując się na taki zabieg, należy koniecznie wcześniej odstawić pewne środki. Przed wizytą skontaktuj się z Nami w celu uzyskania dokładnej informacji.

Po zabiegu

Chociaż zabieg jest skuteczny, nie należy spodziewać się widocznych efektów bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu. Pierwsze widoczne zmiany można zaobserwować dopiero po paru dniach, jednak jeszcze nie są to ostateczne efekty. Na konkretne efekty trzeba poczekać od 2 do 4 tygodni – tyle trwa przetworzenie kolagenu przynoszącego pozytywne zmiany. By osiągnąć najbardziej satysfakcjonujący rezultat, zabieg należy powtórzyć około 3 razy. Wtedy skóra będzie samodzielnie się ujędrniać i odmładzać jeszcze przez okres  do 12 miesięcy.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona i lekko opuchnięta. Objawy te powinny zniknąć po 1-3  dniach.  Pacjent dostaje zalecenia pielęgnacji skóry i stosowania kremów których działanie znacznie przyspiesza proces regeneracji i redukuje zaczerwienienie.Następnego dnia można nałożyć makijaż.

Przeciwskazania

Zabieg ten niewskazany jest w przypadku kobiet w ciąży, u osób które maja skłonność do blizn przerostowych oraz osób cierpiących na nowotwór skóry.

tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213