Mezoterapia igłowa – zabiegi na różne części ciała

Mezoterapia igłowa jest jedną z najpopularniejszych metod na odmłodzenie oraz regenerację skóry. Od dawna stosuje się ją z powodzeniem do poprawiania wyglądu cery, a także przyspieszania metabolizmu komórek tłuszczowych oraz intensyfikowania mikrokrążenia w podskórnej tkance.

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?

Przed rozpoczęciem zabiegu, na poddawane mezoterapii miejsce nakładany jest krem o właściwościach znieczulających. Gdy znieczulenie zacznie działać, krem zostaje zmyty, a w obszar ten zostaje zaaplikowana za pomocą zastrzyków porcja leczniczego preparatu zawierającego kwas hialuronowy, witaminy i inne niezbędne związki. Poza uzdrawiającymi właściwościami wprowadzanego preparatu, na skórę pozytywnie oddziałują też same nakłucia sprawiające, że uruchamia ona swoje naturalne odruchy naprawcze, przez co zaczyna wytwarzać się elastyna i kolagen. Dzięki temu skóra staje się jeszcze jędrniejsza oraz gładsza. Mezoterapia skóry głowy daje zaś znakomite rezultaty w zakresie pobudzania wzrostu włosów i odwracania procesu łysienia.

W naszym gabinecie przy zastrzykach stosujemy takie preparaty jak osocze bogatopłytkowe, Grade Up,  StrechCare oraz CytoCare. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, preparaty podajemy osobno, bądź przygotowujemy z nich specjalnie dobrany koktajl.

Wskazania do zabiegu

Do skorzystania z zabiegu mezoterapii szczególnie zachęcamy osoby, które chcą:

  • zlikwidować rozstępy,
  • zastosować profilaktyczne działania przeciwzmarszczkowe,
  • zapobiec procesowi wypadania włosów,
  • zniwelować zwiotczenie skóry.

Przeciwwskazania

Ze względów zdrowotnych z zabiegu nie powinny korzystać:

  • kobiety podczas menstruacji,
  • osoby cierpiące z powodu chorób nowotworowych bądź cukrzycy,
  • osoby mające alergię na składniki znajdujące się w stosowanych preparatach bądź przyjmujące leki obniżające krzepliwość,
  • kobiety w ciąży bądź karmiące piersią,
  • osoby cierpiące z powodu chorób infekcyjnych skóry bądź mające skłonność do blizn keloidowych.
Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu można od razu wrócić do codziennych zajęć. Należy jednak pamiętać o kilku zaleceniach. Przede wszystkim należy schłodzić obszar, który został poddany mezoterapii igłowej. Najlepiej też przez najbliższe dwa tygodnie unikać długotrwałego wystawienia na promienie słoneczne. W poddawanym zabiegowi miejscu mogą się także pojawić drobne siniaki bądź wybroczyny, jednak powinny samoistnie zniknąć już po kilku godzinach.

Aby osiągnąć pełne efekty, zabieg mezoterapii należy kilkakrotnie powtórzyć. Zaleca się, by w serii wykonywać od 3 do 5 zabiegów, najlepiej w odstępach około 2-3 tygodni.

Cennik

Skóra twarzy od 650,00 zł do 950,00 zł
Szyja od 650,00 zł
Owłosiona skóra głowy od 650,00 zł
*ceny ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju preparatu.
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni