Nici BARB 4D

Cena: od 450 zł

Czym są nici First Lift BARB 4D?

Nici PDO to narzędzie od dawna królujące w dziedzinie liftingu oraz korekty szyi i twarzy, dzięki któremu możemy nieinwazyjnie i bezpiecznie poprawić nasz wygląd bez potrzeby użycia skalpela. Wykonane z rozpuszczalnego polidioksanonu cieniutkie niteczki posiadają sieć mikroskopijnych haczyków, które po wprowadzeniu w tkankę podskórną „otwierają się”, podnosząc skórę i przywracając jej młody wygląd oraz elastyczność.

First Lift Barb 4D to najnowsza odsłona tej technologii, oferująca zupełnie nową jakość. Przewaga nowej nici nad poprzedniczkami widoczna jest już w nazwie. 4D bowiem symbolizuje cztery wymiary, ponieważ haczyki Barb 4D rozmieszczone są wokół całej nici, podczas gdy w poprzednich wersjach nici umieszczano je tylko po jednej stronie. Efekt jest więc znacznie mocniejszy i wyrazisty. Barb 4D jest także nicią o wiele grubszą, dzięki czemu wszelkie pozytywne efekty są maksymalizowane.

Do każdego zabiegu dokonywanego za pomocą Barb 4D we Wrocławiu nasi lekarze podchodzą bardzo indywidualnie, dobierając ilość oraz długość nici w zależności od potrzeb danego pacjenta. W ten sposób mamy zagwarantowaną pełną satysfakcję z osiągniętych wyników.

Ze względu na skuteczność oraz bezpieczeństwo tej unikalnej techniki, zabiegi z użyciem nici Barb 4D polecane są już od 30 roku życia.

Zalety nici BARB 4D:

Innowacyjna technologia zapewnia szereg zalet i korzyści zapewnianych przez zabieg. Oto one:

 • – Nieinwazyjność gwarantująca brak blizn oraz nacięć
 • – Bezpieczeństwo oraz krótki czas trwania zabiegu
 • – Efekty utrzymujące się do dwóch lat
 • – Natychmiastowy efekt, który dodatkowo wzmacnia się wraz z upływem czasu
 • – Rozpuszczalne nici wchłaniane są przez organizm
 • – Zabieg można dowolnie powtarzać
 • – Brak konieczności specjalnego przygotowania się do zabiegu
 • – Niewidoczność nici
 • – Spowolnienie efektów starzenia

Wskazania

Nici BARB 4D są znakomitym narzędziem do skutecznej korekty szyi oraz twarzy. Użycie tej nowoczesnej techniki jest zalecane, gdy zależy nam by:

 • Zmienić owal twarzy
 • Zniwelować brak jędrności skóry
 • Zlikwidować opadanie górnych powiek
 • Pozbyć się tzw. „chomików”
 • Dokonać liftingu twarzy
 • Wyeliminować „pelikany”, czyli opadające ramiona

Przeciwskazania

Z przyczyn zdrowotnych do zabiegu nie powinny przystępować :

 • Kobiety w ciąży lub karmiące piersią
 • Osoby stosujące leki przeciwzakrzepowe lub przeciwzapalne
 • Osoby mające zmiany zapalne w obrębie skóry
 • Osoby, u których przejawia się skłonność do występowania blizn przerostowych
Jak przebiega zabieg?

Dzięki temu, że technika implantacji nici Barb 4D nie wymaga nacinania skóry, zabieg jest całkowicie bezpieczny oraz nie zabiera wiele czasu (od 30 minut do maksymalnie godziny). Przed zabiegiem wybrane przez nas miejsca znieczulane są zastrzykiem przeciwbólowym, gwarantującym komfort podczas całego procesu. Następnie, pod skórę wprowadzana jest przez kaniulę (czyli cieniutką rurkę) nić z haczykami, które otwierają się zaraz po zaaplikowaniu, podnosząc w ten sposób skórę w wybranych przez nas miejscach. Nie musimy martwić się o efekty uboczne i możemy powrócić do naszych codziennych zajęć. Czasem tylko w operowanych miejscach pojawia się lekki obrzęk lub nabierają one lekko sinawej barwy, jednak efekty te są krótkotrwałe.

Jak dokładnie działają nici?

Działanie nici First Lift Barb 4D można podzielić na kilka etapów. Pierwszy z nich jest „mechaniczny” – haczki po wprowadzaniu w tkankę podskórną „otwierają się”, napinając skórę niczym nasze własne mięśnie twarzy. Następnie, po około dwóch tygodniach, do akcji wkracza polidioksanon oraz jego medyczne właściwości. W miejscach gdzie bowiem wprowadzono nić, zaczyna wytwarzać się nowy kolagen, który znacznie zwiększa jędrność oraz napięcie skóry. Co więcej, wskutek zabiegu dochodzi także do stymulacji fibroblastów. Proces ten sprawia, że zostaje pobudzona synteza elastyny, czyli białka odpowiadającego za sprężystość skóry. Synergia tych wszystkich procesów sprawia, że pozytywne efekty są wyraźnie widoczne oraz utrzymują się przez długi czas.

Nici Barb 4D - Cennik

Twarz 450,00 zł / 1 szt.

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni