Leczenie nadpotliwości Botoksem

Nadmierne pocenie się to wstydliwa dolegliwość, która dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Istnieją różne sposoby na rozwiązania problemów pochodzące z różnych dziedzin medycyny: od psychoterapii począwszy, a na inwazyjnym leczeniu chirurgicznym skończywszy. Istnieje jednak sprawdzony zabieg, który wykonujemy w Tesoro Clinic we Wrocławiu z wykorzystaniem Botoksu, który hamuje wydzielanie potu poprzez blokadę gruczołów potowych. Dowiedz się więcej o leczeniu nadpotliwości botoksem!

Na czym polega leczenie nadpotliwości we Wrocławiu?

Zabieg polega na delikatnym ostrzykiwaniu gruczołów potowych za pomocą małych dawek Botoksu. Nim jednak to nastąpi, przeprowadzany jest wywiad, podczas którego nasi doświadczeni lekarze zdobywają wiedzę na temat potrzeb pacjenta, i dostosowują do nich dokładny plan zabiegu. Przeprowadzany jest również tzw. test Minora, służący do określenia nadpotliwych obszarów skóry. Samo ostrzykiwanie nie jest bolesne, gdyż poddawane zabiegowi obszary uprzednio są smarowane kremem znieczulającym.

Botoks na nadpotliwość pach, dłoni i stóp

Obszar, który najczęściej poddawany jest zabiegowi leczenia nadpotliwości botoksem to pachy oraz jej okolice. Jednakże ostrzykiwanie botoksem stosuje się również do niwelowania nadpotliwości głowy, czyli przypadłość, na którą podatne są zwłaszcza kobiety podczas menopauzy. Zabieg również sprawdza się przy zwalczaniu nadmiernego wydzielania potu na stopach oraz dłoniach.

Czego spodziewać się po zabiegu?

Po zabiegu leczenia nadpotliwości z wykorzystaniem botoksu czasem pojawiają się zaczerwienienia, które jednak ustępują po około godzinie. Jego efekty zaś pojawiają się w okresie od 3 do 10 dni od wizyty w klinice i utrzymują się przez co najmniej pół roku. Gdy po tym czasie nadpotliwość znowu się pojawi, można bez żadnych przeciwwskazań poddać się kolejnemu zabiegowi.

tesoro clinic

Czy istnieją skutki uboczne?

Leczenie nadpotliwości z wykorzystaniem Botoksu to w pełni bezpieczny zabieg, który nie grozi żadnymi efektami ubocznymi. Należy jednak wziąć pod uwagę, że w ciągu kilku tygodni po zabiegu nie powinno się korzystać z sauny i solarium. Odradzane są również zabiegi laserowe oraz wykorzystujące fale radiowe.

Przeciwwskazania

Z zabiegu leczenia nadpotliwości Botoksem nie powinny ze względów zdrowotnych korzystać:

  • – Kobiety w ciąży
  • – Osoby z zaburzeniami krzepnięcia krwi
  • – Osoby zażywające antybiotki bądź leki antykoagulacyjne
  • – Osoby przechodzące stany grypowe bądź cierpiące na zaburzenia przewodnictwa nerwowo – mięśniowego
na części ciała: dłonie, pachy, stopy
typ zabiegu: medycyna estetyczna
na problemy: nadpotliwość

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni