Leczenie łysienia – zabiegi dla mężczyzn i kobiet

Łysienie to przypadłość, która kojarzona jest głównie z mężczyznami. Kobiety jednak również cierpią z powodu tej dolegliwości, gdyż na jej pojawienie się mają przede wszystkim wpływ takie uniwersalne czynniki jak dieta, tryb życia czy też ogólny stan zdrowia. W klinice medycyny estetycznej we Wrocławiu – Tesoro Clinic – przeprowadzamy leczenie łysienia z użyciem unikalnej terapii opracowanej przez zespół doświadczonych dermatologów, łączącej metody mezoterapii i farmakologii. Dzięki temu połączeniu kuracja jest wyjątkowo skuteczna i daje wyraźne efekty. Stosujemy najlepsze i sprawdzone preparaty takie jak: osocze bogatopłytkowe, hair revitalizing +, Dr Cyj Hair Filler. Kuracje dobieramy indywidualnie pod pacjenta.

Na czym polega leczenia łysienia za pomocą zabiegu mezoterapii skóry głowy?

Leczenie łysienia we Wrocławiu wykonujemy, przeprowadzając m.in. zabieg mezoterapii skóry głowy. Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów regeneracyjnych, cenionych przede wszystkim ze względu na rewelacyjne rezultaty. Zabieg mezoterapii przeprowadzany jest w naszej klinice przez doświadczonego lekarza i polega na wstrzykiwaniu w obszary zmienione chorobowo małych dawek różnego rodzaju substancji leczniczych. To, jakie dokładnie są to substancje, ustalane jest podczas przedzabiegowych konsultacji przeprowadzanych z lekarzem. Wywiad pozwala ustalić, jakie konkretnie potrzeby ma pacjent i dostosować do nich zestaw substancji leczniczych gwarantujących najwyższą skuteczność.

Substancja z zastrzyków wprowadzana jest do krwiobiegu za pomocą bardzo cienkiej igły bądź pistoletu do mezoterapii. Seria zastrzyków nie jest bardzo bolesna, jednak w przypadku pacjentów z niższym progiem bólu lekarze oferują miejscowe znieczulenie lub system chłodzenia skóry, w którym powietrze dochodzące nawet do -40 stopni znacznie zmniejsza odczuwanie bólu. Po wykonaniu nakłuć ostrzykiwane miejsca poddawane są masażowi — w ten sposób substancje lecznicze zostają rozprowadzone nie tylko w sposób równomierny, ale i regularny.

Pojedynczy zabieg trwa około 30 minut, ale by mezoterapia skory głowy przyniosła najlepsze efekty, zaleca się wykonać serię kilku zabiegów w odstępie 2-3 tygodni. Optymalną długość trwania kuracji leczenia łysienia ustala lekarz podczas konsultacji.

Leczenie łysienia u kobiet i mężczyzn – wskazania do terapii

Leczenie łysienia za pomocą połączenia metod farmakologicznych i mezoterapii zalecane są osobom które:

  • – Chcą zahamować wypadanie włosów z powodu problemów z krążeniem, zmian hormonalnych bądź nieodpowiedniej diety.
  • – Chcą powstrzymać łysienie plackowate lub androgenowe
  • – Chcą profilaktycznie zapobiec łysieniu w przyszłości

Przeciwskazania do mezoterapii skóry głowy

Z przyczyn zdrowotnych z leczenia łysienia za pomocą mezoterapii skóry głowy nie powinny korzystać:

  • – Kobiety w ciąży bądź karmiące piersią
  • – Osoby cierpiące z powodu chorób nowotworowych, bądź cukrzycy
  • – Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe, bądź posiadające alergie
  • – Kobiety podczas menstruacji
  • – Osoby z infekcjami skórnymi, bądź stanami zapalnymi

Zalecenia po zabiegu mezoterapii igłowej głowy

Po kuracji na skórze głowy mogą pojawić się zaczerwienienia bądź niewielki obrzęk. Możliwe są także drobne zasinienia. Wszystkie tego typu dolegliwości znikają jednak w ciągu kilku dni po zabiegu.

Należy pamiętać, by po zabiegu dostosować się do zaleceń lekarza i stosować polecone przez niego preparaty do pielęgnacji skóry głowy. Trzeba również pamiętać, by unikać korzystania z sauny lub solarium oraz ograniczyć wszelkiego rodzaju używki.

Leczenie łysienia - Cennik

Hair revitalizing + (mezoterapia głowy 2 ml) 250,00 zł
typ zabiegu: medycyna estetyczna

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni