Leczenie łysienia – zabiegi dla mężczyzn i kobiet

Łysienie to przypadłość, która kojarzona jest głównie z mężczyznami. Kobiety jednak również cierpią z powodu tej dolegliwości, gdyż na jej pojawienie się mają przede wszystkim wpływ takie uniwersalne czynniki jak dieta, tryb życia czy też ogólny stan zdrowia. W klinice medycyny estetycznej z Wrocławia – Tesoro Clinic – przeprowadzamy leczenie łysienia z użyciem unikalnej terapii opracowanej przez zespół doświadczonych dermatologów, łączącej metody mezoterapii i farmakologii. Dzięki temu połączeniu kuracja jest wyjątkowo skuteczna i daje wyraźne efekty. Stosujemy najlepsze i sprawdzone preparaty takie jak: osocze bogatopłytkowe, hair revitalizing +, Dr Cyj Hair Filler. Kuracje dobieramy indywidualnie pod pacjenta.

Leczenie łysienia – na czym polega zabieg mezoterapii skóry głowy?

Leczenie łysienia wykonujemy, przeprowadzając m.in. zabieg mezoterapii skóry głowy. Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów regeneracyjnych, cenionych przede wszystkim ze względu na rewelacyjne rezultaty. Zabieg mezoterapii przeprowadzany jest w naszej klinice przez doświadczonego lekarza i polega na wstrzykiwaniu w obszary zmienione chorobowo małych dawek różnego rodzaju substancji leczniczych. To, jakie dokładnie są to substancje, ustalane jest podczas przedzabiegowych konsultacji przeprowadzanych z lekarzem. Wywiad pozwala ustalić, jakie konkretnie potrzeby ma pacjent i dostosować do nich zestaw substancji leczniczych gwarantujących najwyższą skuteczność.

Substancja z zastrzyków wprowadzana jest do krwiobiegu za pomocą bardzo cienkiej igły bądź pistoletu do mezoterapii. Seria zastrzyków nie jest bardzo bolesna, jednak w przypadku pacjentów z niższym progiem bólu lekarze oferują miejscowe znieczulenie lub system chłodzenia skóry, w którym powietrze dochodzące nawet do -40 stopni znacznie zmniejsza odczuwanie bólu. Po wykonaniu nakłuć ostrzykiwane miejsca poddawane są masażowi — w ten sposób substancje lecznicze zostają rozprowadzone nie tylko w sposób równomierny, ale i regularny.

Pojedynczy zabieg trwa około 30 minut, ale by mezoterapia skory głowy przyniosła najlepsze efekty, zaleca się wykonać serię kilku zabiegów w odstępie 2-3 tygodni. Optymalną długość trwania kuracji ustala lekarz podczas konsultacji.

Wskazania do kuracji

Leczenie łysienia za pomocą połączenia metod farmakologicznych i mezoterapii zalecane są osobom które:

  • Chcą zahamować wypadanie włosów z powodu problemów z krążeniem, zmian hormonalnych bądź nieodpowiedniej diety.
  • Chcą powstrzymać łysienie plackowate lub androgenowe
  • Chcą profilaktycznie zapobiec łysieniu w przyszłości

Przeciwwskazania

Z przyczyn zdrowotnych z terapii nie powinny korzystać:

  • Kobiety w ciąży bądź karmiące piersią
  • Osoby cierpiące z powodu chorób nowotworowych, bądź cukrzycy
  • Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe, bądź posiadające alergie
  • Kobiety podczas menstruacji
  • Osoby z infekcjami skórnymi, bądź stanami zapalnymi
Po zabiegu

Po kuracji na skórze głowy mogą pojawić się zaczerwienienia bądź niewielki obrzęk. Możliwe są także drobne zasinienia. Wszystkie tego typu dolegliwości znikają jednak w ciągu kilku dni po zabiegu.

Należy pamiętać, by po zabiegu dostosować się do zaleceń lekarza i stosować polecone przez niego preparaty do pielęgnacji skóry głowy. Trzeba również pamiętać, by unikać korzystania z sauny lub solarium oraz ograniczyć wszelkiego rodzaju używki.

Cennik

Hair revitalizing + (mezoterapia głowy 2 ml) 250,00 zł
typ zabiegu: medycyna estetyczna

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213