Plasma IQ

Plazmowy lifting powiek.Cena promocyjna 599 zł. Regularna cena zabiegu 1200zł

Zapraszamy na bezpłatną konsultacje podczas której dowiesz się jaki rodzaj zabiegu na powieki będzie dla Ciebie najbardziej skuteczny i bezpieczny.

Tesoro Clinic wykonujemy wszystkie metody korekcji powiek

  1. Wycięcie powiek- blefaroplastyka
  2. Plasma IQ – plazmowy lifting powiek
  3. Laserowy lifting powiek – fotona
Czym jest Plasma IQ?

Plasma IQ

 

Jest nowoczesnym urządzeniem używanym do odmładzania naskórka. Sprzęt ten działa poprzez wytwarzanie małej, skoncentrowanej wiązki plazmy, powodującej obkurczanie skóry oraz sublimację naskórka. W ten sposób zostają zlikwidowane zmarszczki, wiotkość skóry oraz inne niepożądane zmiany spowodowane, między innymi, upływem czasu.

  • Znakomita alternatywa dla tradycyjnych metod chirurgicznych, głównie ze względu na znakomite efekty estetyczne, jak również na komfort pacjenta podczas zabiegu i podczas procesu gojenia.
  • Prosty i bezpieczny zabieg, nie pozostawiający śladów interwencji chirurgicznej.
  • Nie powoduje krwawienia, stanu zapalnego i uszkadzania otaczających tkanek.
  • Tysiące zadowolonych pacjentów, skuteczność potwierdzona klinicznie na tysiącach pacjentów.
  • Około 70{879764540c4e97c031828d0becfbc2704bc70f80ec5aec4c78dda2603b03139a} efektu jest widoczna natychmiast po zabiegu.
tesoro clinic
Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu, wybrane przez nas miejsca zostają poddane leczniczemu działaniu skoncentrowanego mikro-strumienia plazmy. Jest to prosta, bezbolesna procedura, trwająca maksymalnie około 20 minut i nie wymaga specjalnego przygotowania. Po zabiegu można od razu wrócić do codziennych zajęć – strumień plazmy jest niezwykle precyzyjny, dzięki czemu nie dochodzi do żadnych niepożądanych podrażnień naskórka.

Plazma IQ działa błyskawicznie, a większość pozytywnych zmian widać już po wyjściu z gabinetu.

Czy są jakieś efekty uboczne?

Po zabiegu mogą pojawić się malutkie strupki, które utrzymają się jeszcze przez 5-7 dni. Czasem w 2 lub 3 dniu po zabiegu występuje też niewielki obrzęk w miejscu poddawanym zabiegowi. By przyspieszyć zanikanie tych drobnych zmian, najlepiej stosować kremy redukujące rumień oraz przyspieszające regenerację skóry.

Wskazania

Zabieg Plasma IQ szczególnie polecamy osobom, które chcą:
• Dokonać plastyki powiek.
• Pozbyć się tzw. kurzych łapek.
• Zlikwidować wiotkość skóry na brzuchu spowodowaną np. ciążą.
• Zlikwidować wiotkość skóry w okolicy kolan oraz łokci.
• Wyleczyć blizny pooperacyjne oraz rozstępy.
• Zlikwidować zmarszczki nad górną wargą.

Przeciwskazania

Zabieg jest zupełnie nieinwazyjny i, co więcej, urządzenie, którym jest wykonywany, nie wymaga podłączenia do prądu. Nie ma zatem żadnych przeciwwskazań – z Plasma IQ mogą skorzystać nawet osoby, dla których zabiegi z użyciem prądu są mocno odradzane (np. u posiadaczy rozrusznika serca).

Cennik

Powieki górne 600,00 zł
Powieki dolne 600,00 zł
Kurze łapki 300,00 zł
Zmarszczki palacza 300,00 zł
Powieki górne + dolne + boczna okolica oka 1000,00 zł

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213