Plasma IQ

Cena: 599 zł

/ Cena poza promocją 1200 zł

Czym jest Plasma IQ

Plasma IQ jest nowoczesnym urządzeniem używanym do odmładzania naskórka. Sprzęt ten działa poprzez wytwarzanie małej, skoncentrowanej wiązki plazmy, powodującej obkurczanie skóry oraz sublimację naskórka. W ten sposób zostają zlikwidowane zmarszczki, wiotkość skóry oraz inne niepożądane zmiany spowodowane, między innymi, upływem czasu.

Plazmowy lifting powiek

Plasma IQ na powieki to znakomita alternatywa dla tradycyjnych metod chirurgicznych, głównie ze względu na znakomite efekty estetyczne, jak również na komfort pacjenta podczas zabiegu i podczas procesu gojenia.

•Prosty i bezpieczny zabieg, nie pozostawiający śladów interwencji chirurgicznej.
Plazmowy lifting powiek nie powoduje krwawienia, stanu zapalnego i uszkadzania otaczających tkanek.
•Tysiące zadowolonych pacjentów, skuteczność potwierdzona klinicznie na tysiącach pacjentów.
•Większa część efektu jest widoczna natychmiast po zabiegu.

Zapraszamy na bezpłatną konsultacje podczas której dowiesz się jaki rodzaj zabiegu na powieki będzie dla Ciebie najbardziej skuteczny i bezpieczny.

Tesoro Clinic wykonujemy wszystkie metody korekcji powiek

  1. Wycięcie powiek- blefaroplastyka
  2. Plasma IQ – plazmowy lifting powiek
  3. Laserowy lifting powiek – fotona

 

plasma iq na powieki Wrocław Tesoro Clinic

tesoro clinic

Plasma IQ powieki – jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu, wybrane przez nas miejsca zostają poddane leczniczemu działaniu skoncentrowanego mikro-strumienia plazmy. Jest to prosta, bezbolesna procedura, trwająca maksymalnie około 20 minut i nie wymaga specjalnego przygotowania. Po zabiegu plazmowego liftingu powiek można od razu wrócić do codziennych zajęć – strumień plazmy jest niezwykle precyzyjny, dzięki czemu nie dochodzi do żadnych niepożądanych podrażnień naskórka.

Plazma IQ działa błyskawicznie, a większość pozytywnych zmian widać już po wyjściu z gabinetu.

Czy są jakieś efekty uboczne zabiegu?

Po zabiegu plazmą na powieki mogą pojawić się malutkie strupki, które utrzymają się jeszcze przez 5-7 dni. Czasem w 2 lub 3 dniu po zabiegu występuje też niewielki obrzęk w miejscu poddawanym zabiegowi. By przyspieszyć zanikanie tych drobnych zmian, najlepiej stosować kremy redukujące rumień oraz przyspieszające regenerację skóry.

Wskazania

Zabieg Plasma IQ szczególnie polecamy osobom, które chcą:

• Dokonać plastyki powiek.
• Pozbyć się tzw. kurzych łapek.
• Zlikwidować wiotkość skóry na brzuchu spowodowaną np. ciążą.
• Zlikwidować wiotkość skóry w okolicy kolan oraz łokci.
• Wyleczyć blizny pooperacyjne oraz rozstępy.
• Zlikwidować zmarszczki nad górną wargą.

Przeciwskazania

Zabieg plazmowego liftingu powiek jest zupełnie nieinwazyjny i, co więcej, urządzenie, którym jest wykonywany, nie wymaga podłączenia do prądu. Nie ma zatem żadnych przeciwwskazań – z Plasma IQ mogą skorzystać nawet osoby, dla których zabiegi z użyciem prądu są mocno odradzane (np. u posiadaczy rozrusznika serca).

Plasma IQ - Cena

Powieki górne 900,00 zł
Powieki dolne 800,00 zł
Powieki górne + dolne + boczna okolica oka 1500,00 zł

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni