Wolumetria twarzy

Wolumetria kwasem hialuronowym – na czym polega?

Wolumetria twarzy, czyli lifting wolumetryczny kwasem hialuronowym to znakomity sposób na odmłodzenie twarzy, zwłaszcza w okolicach skroni, oczu oraz policzków. Zabieg ten pozwala na uzupełnienie ubytków w tkance podskórnej, czyli wypełnieniu i zniwelowaniu wszelkiego rodzaju bruzd czy fałd. Lifting wolumetryczny likwiduje te ubytki sprawiając, że twarz staje się gładsza, a jej skóra bardziej nawilżona i odżywiona.

Lifting wolumetryczny sprawdza się także w przypadku osób, które chcą wygładzić nieco zbyt ostre rysy twarzy.

Wolumetria twarzy – jak wygląda zabieg?

Zabieg wypełnienia bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek kwasem hialuronowym jest stosunkowo prosty i polega tylko na wprowadzaniu preparatu igłą lub kaniulą. Preparat zaczyna działać natychmiast po wstrzyknięciu, stymulując skórę do rozpoczęcia naturalnych procesów regeneracyjnych. Dzięki temu pierwsze efekty widoczne są niemal od razu.

Czy zabieg jest bolesny?

Aplikowany podskórnie preparat powoduje specyficzne uczucie rozpierania, dlatego istnieje możliwość wcześniejszego podania znieczulenia miejscowego.

Jak przygotować się do zabiegu wolumetrii twarzy w naszym gabinecie we Wrocławiu?

Przed wolumetrią twarzy we Wrocławiu przede wszystkim należy zrezygnować zażywania leków rozrzedzających krew i środków przeciwzapalnych. Na dzień przed zabiegiem niewskazane jest także picie alkoholu. By skóra była odpowiednio przygotowana do zabiegu, należy także unikać intensywnego opalania.

Czego spodziewać się po zabiegu wypełniania bruzd i zmarszczek?

Wprowadzenie preparatu czasem skutkuje pojawieniem się niewielkich zasinień bądź zaczerwienień. Na szczęście, znikają one samoistnie już po 2 lub 3 dniach. To jedyne potencjalne skutki uboczne, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by zaraz po wyjściu z gabinetu powrócić do normalnych zajęć. Należy tylko pamiętać, aby przez najbliższe dwa tygodnie unikać nasłoneczniania oraz nagrzewania skóry twarzy.

Pozytywne efekty wolumetrii twarzy widoczne są natychmiast i utrzymują się jeszcze przez półtora roku. Po tym czasie zabieg można powtórzyć.

 

W naszej klinice medycyny estetycznej we Wrocławiu wykonujemy również inne zabiegi, dzięki który twarz wygląda młodziej. Należy do nich m.in laserowy lifting powiek oraz derpmapen. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

tesoro clinic

Wskazania

Zabieg wolumetrii kwasem hialorunowym polecany jest szczególnie osobom, które chcą:

  • wypełnić wyraźnie widoczną „dolinę łez”
  • zniwelować bruzdy nosowo wargowe
  • podnieść opadające policzki oraz opadający kontur okolic oczu
  • zlikwidować objawy zaniku tkanki
  • zaokrąglić naturalnie zbyt ostre rysy twarzy

Przeciwskazania

Z powodów zdrowotnych z zabiegu nie powinny korzystać:

  • osoby ze skłonnością do powstawania blizn przerostowych
  • osoby cierpiące z powodu nowotworów lub chorób autoimmunologicznych
  • osoby mające stany zapalne skóry
  • osoby nadwrażliwe na składniki preparatu (kwas hialuronowy)
  • kobiety w ciąży lub karmiące piersią

Cennik

Twarz - cena zależy od rodzaju i ilości preparatu 800,00 - 2300,00 zł
Kwas hialuronowy 1 ml 1000,00 zł / 1.2 ml 1100zł
Usuwanie i wypełnianie zmarszczek
Bruzdy nosowo-wargowe od 1000zł
Zmarszczki "palacza" nad górna wargą 800,00 zł
Nieoperacyjna korekta nosa 1000,00 zł - 1200zł
Ubytki objętości na skroniach od 1000zł
Juvederm 1ml 1100zł

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni