Powiększanie Punktu G Kwasem Hialuronowym

Czym jest Powiększanie Punktu G?

Słynny „Punkt G” to nic innego jak jedno z najbardziej erogennych punktów na ciele kobiety. Przyjmuje formę małego zgrubienia umiejscowionego na górnej ściance pochwy. Punkt G to dla wielu kobiet główne źródło erotycznej rozkoszy, jednak nie u każdej z pań miejsce to jest unerwione i uwydatnione w ten sam sposób. Dodatkowo wraz z wiekiem owa strefa erogenna zmniejsza się, utrudniając czerpanie pełnej satysfakcji z kontaktów seksualnych. Medycyna estetyczna oferuje jednak rozwiązanie tego problemu, które ma nie tylko niechirurgiczną naturę, ale jest też skuteczne i bezpieczne.

W Tesoro Clinic we Wrocławiu doświadczeni lekarze oferują zabieg powiększenia punktu G przy pomocy kwasu hialuronowego. Skutkuje to jego uwydatnieniem tego punktu erogennego, a co za tym idzie, znacznym zwiększeniem doznań seksualnych. Warto przy tym zaznaczyć, że zabieg jest krótki, bezbolesny i nie wymaga specjalnych przygotowań.

Na czym polega zabieg?

Procedura zabieg jest krótka i prosta — polega na wstrzyknięciu przez wykwalifikowanego lekarza kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce na ściance pochwy. Zastrzyk sprawia, że punkt G zostaje uwydatniony i ujędrniony, co z kolei powoduje, że doznania seksualne stają się bardziej intensywne.

Cały zabieg trwa około 30 minut i wykonywany jest na znieczuleniu miejscowym. Nowymi doznaniami można cieszyć się natomiast już 4 godziny po zabiegu — tyle wynosi czas, jaki należy odczekać po kuracji przed podjęciem aktywności seksualnej.

Wskazanie do zabiegu

Zabieg powiększania punktu G kwasem hialuronowym polecany jest wszystkim paniom, które chcą zwiększyć intensywność swoich doznań seksualnych.

Przeciwwskazania

Zabieg powiększania punktu G kwasem hialuronowym niewykonywany jest w przypadku gdy pacjentka jest w trakcie miesiączki bądź ma aktywną infekcję miejsc intymnych.

Cennik

Powiększanie punktu G od 1399,00 zł
na części ciała: pochwa i srom

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213