Laserowe obkurczanie pochwy

Laserowe obkurczanie pochwy

Chyba każdy z nas wie, że medycyna estetyczna może zdziałać cuda. Profesjonalne gabinety i kliniki oferują najróżniejsze usługi, dzięki którym każdy z nas może pozbyć się kompleksów, albo spróbować powalczyć z oznakami upływającego czasu. Obecnie usługi są już na tak wysokim poziomie, że poprawić w swoim ciele można dosłownie wszystko. Nic więc dziwnego, że bardzo popularna ostatnimi laty stała się ginekologia estetyczna, dzięki której bardzo wiele kobiet odmieniło swoje życie.

Zmiany po porodzie

Mięśnie pochwy z natury są bardzo elastyczne. Jednak jak całe ciało,  z wiekiem wiotczeją, a pochwa staje się luźniejsza. Wiele pań ma kompleksy związane ze swoimi miejscami intymnymi w związku z przebytymi poradami, które mocno dały im w kość. Dlatego wiele kobiet decyduje się na zabieg laserowego obkurczania pochwy. Przede wszystkim dzięki niemu mogą ponownie odczuwać satysfakcję z życia seksualnego. Dodatkowo wiedzą też, że większą satysfakcję będą odczuwać ich partnerzy. To z kolei przekłada się na psychikę kobiet. Ponownie mogą poczuć się atrakcyjne i pewne siebie. Wiele pań decyduje się na zabieg ze względów zdrowotnych. Luźne mięśnie pochwy mogą być powodem nietrzymania moczu. Zabieg z użyciem lasera jest niezwykle skuteczny w leczeniu tej wstydliwej przypadłości.

Czy zabieg jest bolesny?

Nie! I to chyba jest największą zaletą laserowego obkurczania pochwy. Zabieg różni się od chirurgicznej poprawy miejscy intymnych, nie wymaga podawania znieczulenia. Jak wygląda zbieg? Jest on przeprowadzany przez wykwalifikowanego lekarza, który doskonale zna specyfikę pracy z urządzeniem laserowym. Laser ma wpływ termalny na ściany pochwy. Dzięki jego działaniu tkanki zostają pobudzone i zaczynają produkować więcej kolagenu i obkurczają się. Kolagen jest odpowiedzialny za sprężystość tkanek. To właśnie dzięki niemu pochwa przestaje być wiotka i staje się znów „młoda”. Zabieg nie trwa długo. Zazwyczaj maksymalny czas pracy lekarza do niecała godzina, ale zdarzają się i zabiegi trwające tylko około 40 minut.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni