Jak pozbyć się tłuszczu z brzucha i boczków?

Chciałabyś mieć płaski brzuch? Zobacz, jak pozbyć się brzucha i boczków raz na zawsze! Gwarantujemy, że dzięki naszym sposobom uda ci się pożegnać się z fałdkami tłuszczu wystającymi ze spodni. Jesteś ciekawa, jak to zrobić? Czas wdrożyć nasze sposoby w życie!

Jak pozbyć się boczków? Kilka rad od specjalistów

1. Zbilansowana dieta

W procesie odchudzania najważniejsze są konsekwencja i świadomość tego, że nieważne, co by się nie robiło, bez właściwego deficytu kalorycznego nie zobaczysz za szybko efektów. Dlatego odpowiadając na pytanie, jak pozbyć się tłuszczu z brzucha i boczków, zaczynamy od tych najbardziej podstawowych informacji i wskazówek. Oblicz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i stwórz niewielki (maks. 400-500 kcal) deficyt, dzięki któremu każdy kolejny tydzień przyniesie Ci może nie spektakularną, ale za to regularną utratę kilogramów. Jeśli tłuszcz zalega na brzuchu i boczkach – wreszcie i stamtąd zniknie.

2. Ruch i odpowiedni wybór ćwiczeń

W walce z tłuszczem w okolicach brzucha i bioder Twoimi największymi sprzymierzeńcami będą treningi kardio (pozwalające spalać tłuszcz), izometryczne (zwiększające gęstość mięśni) i interwałowe. Wybierz rower, basen czy marszobieg – wszystko, co lubisz, i będzie dla Ciebie po prostu przyjemne. Koniecznie dobierz taką aktywność, która będzie odpowiednie do Twojej aktualnej kondycji – nie porywaj się na codzienny jogging, jeśli ostatnie miesiące spędziłaś co najwyżej spacerując do pracy.

Jak pozbyć się oponki i boczków z udziałem ćwiczeń? Do regularnego kardio dodaj odpowiedni zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha, dzięki którym skutecznie go wyrzeźbisz. Pamiętaj przy tym, że nawet jeśli wprowadzisz do życia regularne treningi, to bez deficytu kalorycznego zrzucenie nadmiaru kilogramów z konkretnego obszaru ciała nie będzie możliwe.

3. Kriolipoliza

Nie zawsze musisz polegać tylko na sobie – technologie takie jak kriolipoliza CoolTech to jedno z najskuteczniejszych narzędzi, które służą do modelowania sylwetki. Co je wyróżnia? Zdecydowanie trwały efekt i widoczne rezultaty, a także brak dolegliwości bólowych w trakcie i po zabiegu. W trakcie kriolipolizy CoolTech komórki tłuszczowe podlegają 70-minutowemu procesowi chłodzenia nawet do minus ośmiu stopni, co ostatecznie skutkuje ich uszkodzeniem i usunięciem z organizmu w ramach naturalnych, nieszkodliwych procesów metabolicznych. Jeśli nie wiesz, jak pozbyć się boczków, skoro trudno je zwalczyć wyłącznie ćwiczeniami i dietą – kriolipoliza może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Kriolipoliza

4. Czas na regenerację i odpoczynek

Nie myśl bez końca o tym, jak pozbyć się oponki i boczków. Twoje ciało potrzebuje snu, relaksu i odpoczynku! Wiedziałaś o tym, że nadmiar stresu powoduje wyrzut kortyzolu, który z kolei sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej? Jeśli nie chcesz wpaść w błędne koło, pozwól sobie na odpoczynek. Zawsze proponujemy aktywne formy relaksu, które sprzyjają zarówno ciału, jak i psychice (idealnie jeśli możesz wybrać się np. na wycieczkę rowerową w naturze), ale oprócz tego niezbędna jest odpowiednia dawka snu – nie ma nic złego w drzemce czy nie zrywaniu się z łóżka o piątej rano.

5. Masaże pobudzające krążenie

Prawidłowe krążenie i ciśnienie krwi pozwalają utrzymać metabolizm w ryzach, a co za tym idzie – przyspieszyć proces utraty kilogramów i redukcji tłuszczu. Masaż, podobnie jak zabiegi medycyny i dermatologii estetycznej, wpłyną pozytywnie nie tylko na Twoje ciało, lecz także na ogólne samopoczucie, które z kolei przełoży się na większą chęć do regularnej aktywności czy trzymania diety.

 

 

tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni