Fotona 4D. Jak wygląda zabieg?

Fotona 4D to innowacyjny, kompleksowy zabieg składający się z 4 części. Każdy etap ma za zadanie zrewitalizowanie poszczególnych obszarów skory na różnych jej głębokościach. Najwyższej klasy technologia gwarantuje, że w rękach fachowca laser dokładnie zajmie się każdym milimetrem skóry. Po zabiegu skóra staje się jędrna, elastyczna i znikają z niej wszelkie niedoskonałości. Okres regeneracji po zabiegu trwa około 3 do 7 dni.

4 etapy

Endolifting – To właśnie od niego rozpoczyna się zabieg. Częściowo przeprowadza się go w jamie ustnej, którą skanuje się laserowo. Endolifting obejmuje też  górną i dolną część ust oraz boczne mięśnie jarzmowe. Podgrzanie laserem powoduje wzmożoną produkcję kolagenu. Endolifting wygładza bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki i zmarszczki wokół ust. Poprawia też elastyczność policzków.

Frac3D – ta część przeprowadzana jest już na skórze policzków i również ma na celu pobudzenie jej do produkcji kolagenu. Frakcjonowanie 3D polega na robieniu pod skórą siatki mikroskopijnych, rozgrzanych punkcików. Prowokują one skórę do naturalnych mechanizmów regeneracyjnych. Dzięki wzmożonej produkcji kolagenu skóra staje się bardziej napięta.

Piano – ta część to głęboki termolifting, podczas którego skórę naświetla się na głębokość 6 mm. Część Piano odpowiada też za likwidację blizn.

Superficial – ostatnia część zabiegu Fotona 4D. Polega na tzw. zimnej ablacji. To delikatny peeling laserowy, który pomaga pozamykać pory, zmniejszyć nierówności na skórze oraz rozświetlić ją.

Wskazania i przeciwwskazania

Zabieg Fotona 4D jest dedykowany osobom, które chcą pozbyć się zmarszczek, usunąć rozszerzone pory i niedoskonałości skóry oraz przywrócić jej jędrność i elastyczność. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża. Nie powinny też poddawać się mu osoby przyjmujące leki światłoczułe, cierpiące z powodu padaczki, łuszczycy, nowotworów skóry, czy posiadającym stany zapalne albo gojące się rany.

tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni