Dermatolog Rafał Dulski

Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Aktualnie pracuje w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne. W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się pełnym zakresem leczenia chorób skóry, włosów i paznokci u dzieci i dorosłych. Kompleksowo zajmuje się leczeniem schorzeń skóry, takich jak trądzik, łuszczyca, choroby infekcyjne, alergiczne.

Doktor Rafał Dulski specjalizuje się w dermatochirurgii łagodnych oraz złośliwych zmian skórnych. Przed każdym zabiegiem dermatochirurgicznym wykonuje badanie dermatoskopowe zmian skórnych, kwalifikując pacjenta do odpowiedniego zabiegu. Przeprowadza również zabiegi z zakresu elektrochirurgii oraz kriochirurgii, w tym usuwanie znamion, włókniaków i brodawek. Na bieżąco pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z dermatologią kliniczną i estetyczną.

tesoro clinic
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni