Lipomodelling pośladków VaserLipo 4d

Powiększanie pośladków własnym tłuszczem

Powiększanie pośladków za pomocą własnego tłuszczu to bezpieczny zabieg chirurgiczny wykonywany w klinice Tesoro Clinic. Metoda ta polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała (np. brzucha, ud czy ramion) i wstrzyknięciu jej do pośladków. W ten sposób uzyskamy ich większy rozmiar i wymarzony zaokrąglony kształt, pozbędziemy się celulitu i poprawimy jędrność pośladków. Lipomodelling pośladków jest alternatywą dla tradycyjnych metod, takich jak implanty pośladkowe czy skomplikowane zabiegi chirurgiczne. Zaletą lipomodellingu pośladków jest to, że tłuszcz pobieramy z ciała pacjenta, co oznacza, że minimalizujemy ryzyko reakcji alergicznych lub innych powikłań po zabiegu. Zabieg powiększania pośladków metodą lipomodellingu VaserLipo 4d jest w rzeczywistości mało inwazyjny. Nie powoduje uszkodzenia znajdujących się w  pobliżu obszaru zabiegowego naczyń, nerwów czy tkanek. Przy okazji pacjent może pozbyć się niechcianego tłuszczu z miejsca poboru tkanki. Modelowanie pośladków własnym tłuszczem pozwala na uzyskanie naturalnych efektów, które są tak istotne w medycynie estetycznej. Standardowo decyzję o przeprowadzeniu zabiegu podejmuje wraz z pacjentem doświadczony lekarz, który przeprowadza szczegółową konsultację.

Jak wygląda zabieg powiększania pośladków?

Wykonanie zabiegu rozpoczynamy od ostrzyknięcia części ciała wytypowanej do pobrania tkanki tłuszczowej. W tym celu korzystamy ze specjalnego roztworu, który zawiera sól fizjologiczną oraz leki znieczulające. Następnie w niewielkim nacięciu umieszczamy sondę emitującą energię  ultradźwiękową. Zastosowanie sondy pozwala rozpuścić oraz w konsekwencji pobrać komórki tłuszczowe, które wykorzystamy w dalszej części zabiegu modelowania pośladków. Ponadto urządzenie stymuluje skórę pacjenta do wytwarzania kolagenu i elastyny, co skutecznie wspomaga proces gojenia. Ostatnim etapem zabiegu jest iniekcja tłuszczu pacjenta w pośladki. Odbywa się to pod kontrolą aparatu USG dla zwiększenia bezpieczeństwa oraz maksymalizacji efektów lipomodellingu. W klinice Tesoco Clinic stosujemy jedynie nowoczesne rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo oraz zadowolenie pacjentów.

Zalecenia po zabiegu lipomodellingu pośladków

Zabieg lipomodellingu pośladków VaseLipo 4d nie powoduje niepotrzebnych uszkodzeń tkanki, jednak uzyskanie optymalnych efektów wymaga stosowania się do zaleceń. Dlatego po zabiegu należy nosić dedykowaną bieliznę modelującą przez około 6 tygodni. Dodatkowo stosujemy specjalne ubrania uciskowe w miejscu pobrania tkanki tłuszczowej przez tydzień, natomiast rekomendujemy używanie ich możliwie najczęściej przez miesiąc. Już 48 godzin po zabiegu powiększania pośladków możesz wziąć pierwszą kąpiel. W celu poprawy procesu rekonwalescencji skóry zalecamy masaże obszaru ciała z którego pobieramy tłuszcz do wypełnienia.

Efekty zabiegu powiększania pośladków

Pierwsze efekty wykonanego modelowania zobaczysz bezpośrednio po jego zakończeniu. Pośladki będą na tym etapie maksymalnie powiększone, ale z czasem utracą 20-40% swojej objętości. Decydując się na lipomodelling pośladków VaserLipo 4d w klinice medycyny estetycznej Tesoro Clinic otrzymujesz od nas gwarancję dwukrotnego powtórzenia zabiegu w przeciągu pół roku. Wszystko, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. Ostateczny efekt zabiegu powiększania pośladków własnym tłuszczem będzie widoczny po około 2 – 3 miesiącach po jego zakończeniu. Zobacz porównanie zdjęć pacjentów przed i po zabiegu, żeby ocenić wygląd pośladków, jaki możemy osiągnąć.

Cennik

Lipomodelling pośladków VaserLipo 4d od 20 000 zł
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni