Dermapen 4 – Mikronakłuwanie skóry, Mezoterapia Wrocław

Oryginalny dermapen 4

Zabieg wykonuje lekarz dermatolog. Konsultacja dermatologiczna i ocena skóry bezpłatna przed zabiegiem. Oryginalny demapen 4
tesoro clinic
Cała Twarz 399zł

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen to jeden z skuteczniejszych zabiegów medycznych. W Tesoro Clinic we Wrocławiu korzystamy z urządzenia Dermapen , czyli najlepszego urządzenia tego typu na świecie.
Synergia technologii, doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy pozwala nam osiągać bardzo dobre rezultaty, które potwierdzają opinie zadowolonych Klientek.
Zobacz czym jest i jak działa mezoterapia mikroigłowa urządzenia Dermapen, zobacz rodzaje wykonywanych zabiegów, sprawdź przeciwwskazania oraz wskazania.

Co to jest Dermapen?

Dermapen to potoczne określenie dla mezoterapii mikroiłowej wykonywanej za pomocą urządzenia o tej samej nazwie – Dermapen. Jest to niedościgniony wzór urządzenia o parametrach nieosiągalnych dla innych narzędzi do mezoterapii mikroigłowej. Technologia ta pozwala wykonać aż 80 000 w pełni kontrolowanych mikro-nakłuć na minutę.
Co więcej, Dermapen słynie ze swojego bezpieczeństwa, praktycznie niweluje do zera ryzyko oraz gwarantuje chirurgiczną precyzję aplikacji substancji czynnych na głębokości od 0,5 do 3 mm. To te cechy sprawiają, że Dermapen 4 jest znacznie szybszy od innych aparatów, pozwala w krótszym czasie penetrować większą powierzchnię ciała oraz daje większy komfort zabiegu.
Urządzenie to swoim kształtem podobne jest do długopisu z głowicą wyposażoną w małe igiełki o grubości włosa. Ten niepozorny aparat skrywa zaawansowaną technologię, której opracowanie zajęło naukowcom wiele lat.
Wskazania do zabiegu
Mezoterapia mikroigłowa Dermapen to zabieg o szerokim spektrum działania, który pozwala skutecznie przeciwdziałać wielu problemom – bezpiecznie i bez ingerencji chirurgicznej.
Ogólne wskazania do zabiegu dermapen:
• poszarzała i zmęczona cera
• przesuszona skóra
• zmarszczki i bruzdy
• wiotka i/lub obwisła skóra
• skóra naczynkowa (tzw. pajączki)
• sińce / cienie pod oczami
• blizny pooperacyjne
• rozszerzone pory
• nierówny koloryt skóry
• blizny potrądzikowe
• rozstępy na ramionach, udach i pośladkach
• rozstępy brzucha po ciąży
• rozstępy brzucha po odchudzaniu
• rozstępy po siłowni
• łysienie
Mezoterapia mikroigłowa Dermapen to zabieg o bardzo szerokim spektrum działania, w naszej klinice wykonujemy zabiegi na twarz i ciało:

Dermapen pod oczy

Dermapen pod oczy zredukuje zmarszczki,cienie oraz głęboko nawilża, wzmacnia i ujędrnia skórę. Daje doskonały efekt wizualny liftingu i wygładzenia, dopełni promienny blask. Demapen pod oczy sprawi, iż zyskasz odmłodzone i wypoczęte spojrzenie jak po długim urlopie. Co więcej zabieg spowolni naturalne procesy starzenia, ponieważ Demapen wzmocni włókna kolagenowe oraz odbuduje delikatną i cienką skórę pod oczami.

Dermapen na twarz

Mezoterapia mikroigłowa dermapen na twarz skutecznie redukuje nawet głębokie zmarszczki, w widoczny sposób zwiększa elastyczność i wyrównuje koloryt skóry. Zabieg rozjaśnia przebarwienia i plamy posłoneczne oraz zapewnia skórze znacznie lepszą kondycję. Efektem zabiegu Dermapen na twarz jest widocznie odmłodzony i świeży wygląd oraz promienna i cudownie elastyczna skóra.

Dermapen na blizny

Demapen na blizny wygładza bardzo skutecznie stare oraz nowe zmiany tkanki łącznej, blizny czy zgrubienia. Zabieg rozjaśnia i zmniejsza blizny trądzikowe, blizny pooperacyjne i po cesarskim cięciu. Efekt redukcji zmian osiągniesz już po kilku zabiegach. Jednocześnie Twoja skóra odzyska naturalny koloryt, a Ty estetyczny wygląd i pewność siebie w każdej sytuacji.

Dermapen na rozstępy

Mezoterapia mikroigłowa dermapen na rozstępy to zabieg, który redukuje zmiany po przebytej ciąży lub rozstępy powstałe w rezultacie odchudzania lub wzrostu masy mięśniowej po intensywnych treningach na siłowni.

Na czym polega Dermapen

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen polega na frakcjonowaniu, czyli niebolesnych mikro-nakłuciach umożliwiających bezpośrednią aplikację do skóry właściwej substancji aktywnych poprzez maleńkie kanały. Ten regeneracyjny koktajl pobudza naturalne mechanizmy naprawcze, które opisaliśmy powyżej.
Zabieg wykonany oryginalnym urządzeniem Dermapen pozwala wniknąć aktywnym substancjom do 3 mm, czyli znacznie głębiej niż podczas aplikacji manualnej. Tym samym mezoterapia mikroigłowa Dermapen zapewnia doskonałe rezultaty, a efekty są widoczne już po kilku zabiegach.
Ważnymi zaletami mezoterapii wykonanej urządzeniem Dermapen jest:
• niezwykła precyzja, która umożliwia dokładne opracowanie nawet najmniejszych obszarów, takich jak okolice oka
• higiena – jednorazowe głowice gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa
• znaczne zmniejszenie dyskomfortu i brak siniaków
• krótka rekonwalescencja – po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności
• nazajutrz po zabiegu można wykonać makijaż

Jak działa Dermapen?

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen to zabieg, którego celem jest aktywizacja naturalnych procesów regeneracyjnych, takich jak odbudowa włókien kolagenowych oraz stymulacja fibroblastów, czyli komórek biorących udział w produkcji kolagenu. Celem zabiegu jest także zapoczątkowanie procesu wzmożonej produkcji elastyny oraz kwasu hialuronowego. To właśnie te naturalne substancje w znacznym stopniu odpowiadają za elastyczność skóry, a tym samym współdecydują o jej kondycji i młodym wyglądzie.

Czy zabieg jest bezbelesny?

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen nie wiąże się z większym dyskomfortem, tym bardziej, że sam zabieg poprzedza aplikacja kremu znieczulającego. Oczywiście odczucia są subiektywne i zależą od osobistej wrażliwości.

Przeciwwskazania

Przed wykonaniem mezoterapii mikroigłowej Dermapen przeprowadzamy wnikliwy i szczegółowy wywiad kosmetologiczny, aby zdefiniować ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. To bardzo ważne, aby uniknąć skutków niepożądanych oraz zapewnić bezpieczeństwo Klientkom, które pozostaje dla nas niezmiennym priorytetem.
Do najważniejszych przeciwwskazań do wykonania zabiegu należą:
• ciąża i okres laktacji
• choroby nowotworowe
• aktywna opryszczka
• aktywny trądzik
• inne choroby dermatologiczne

Ile zabiegów trzeba wykonać dla dobrej skuteczności?

Bardzo często nasze Klientki pytają, ile zabiegów mezoterapii mikroigłowej Dermapen należy wykonać oraz, jak długo utrzymają się efekty zabiegu.
Oczywiście rezultaty zależą od wielu czynników, takich jak wiek, indywidualne uwarunkowania, wielkości obszaru poddanego zabiegom oraz rodzaj i głębokość zmian.

Cała twarz 600 zł
Twarz, szyja i dekolt 1300 zł
Twarz i szyja 1000 zł
Pakiet 3x twarz 1500
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213