Laser Vectus – depilacja laserowa

Laser Palomar Vectus to jedno z najnowocześniejszych osiągnięć w dziedzinie medycznych laserów diodowych. Działa on emitując wiązkę laserową o długości fali wynoszącej 810, co jest parametrem szczególnie przydatnym podczas procedury depilacji. Skuteczność lasera Palomar Vectus dodatkowo zwiększana jest przez nowoczesny system Skintel, który jest w stanie precyzyjnie ocenić poziom melatoniny w skórze pacjenta, co pozwala dobrać siłę wiązki lasera tak by osiągnąć jak najbardziej precyzyjne efekty. Urządzenie to stanowi zupełnie nową jakość w dziedzinie laserów diodowych

Depilacja Laserowa Vectus w Wrocławiu

Palomar Vectus

Zapraszamy na bezpłatną konsultację!

Bezbolesność zabiegu depilacji laserowe we Wrocławiu. W Tesoro Clinic posiadamy unikalny krio-stystem chłodzenia skóry podczas zabiegu. Minimalizuje to nieprzyjemne odczucia.

Możliwość wykonania zabiegu depilacji z użyciem lasera Vectus w sobotę lub niedziele.

Jedyne takie miejsce we Wrocławiu gdzie zabieg depilacji laserowej wykonuje lekarz.

Bezpieczeństwo i jakość zabiegu gwarantuje fachowa opieka lekarska w trakcie i po zabiegu.
depilacja laserowa vectus

Depilacja laserowa – jak się do niej przygotować?

Do zabiegu z Laserem Palomar Vectus wcale nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Podczas konsultacji przed zabiegowej to lekarz ustala jakie parametry urządzenia najlepiej sprawdzą się przy wykonywaniu zabiegu. Dokładne dobranie parametrów ułatwia jedyny w swoim rodzaju system Skintel, pozwalający między innymi precyzyjnie ocenić fototyp skóry pacjenta, czy też zawartość melatoniny w owłosieniu oraz jego grubość.

Jak przebiega zabieg?

Przed zabiegiem depilacji laserowej z użyciem lasera Vectus zawsze konieczna jest tzw. konsultacja wstępna. Dzięki niej lekarz może dobrać parametry lasera tak, by ten osiągnął najwyższą skuteczność. Właściwy zabieg nie trwa długo – zazwyczaj zajmuje on tylko kilka minut. Oczywiście będzie on trwał dłużej jeżeli poddawany zabiegowi obszar jest duży, ale ogólnie rzecz biorąc jest to raczej krótka procedura.

Jeżeli zaś chodzi o samo działanie lasera to polega ono na emitowaniu przez laser wiązki światła laserowego o długości fali 810 nm prosto na mieszek włosowy, który zostaje w ten sposób zlikwidowany z powodu zachodzących procesów termicznych. Znika także jego cebulka, co stanowi dodatkowy atut lasera Vectus.

tesoro clinic

Dla kogo wskazany jest laser Vectus?

Zabieg laserem Vectus powinien zainteresować najbardziej tych Pacjentów, dla których istotne jest usunięcie nadmiernego owłosienia.

W związku z tym, że Vectus należy do jednych z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań w dziedzinie depilacji laserowej, możliwe jest skuteczne i bezpieczne usunięcie nawet owłosienia, które w przypadku innych metod stanowi wyzwanie, na przykład ze względu na jasny odcień skóry, jej wrażliwość, czy mały poziom melatoniny w usuwanych włoskach.

Warto również mieć na uwadze, że wysoki poziom wykonania urządzenia sprawia, iż zabiegu można dokonywać niezależnie od pory roku czy też pogody. To zatem znakomite rozwiązanie dla Pacjentów chcących jak najszybciej osiągnąć zadowalający efekt.

Jakie są przeciwskazania do depilacji laserowej?

Podobnie jak w przypadku innych urządzeń tego typu, istnieją pewne przeciwskazania do poddawania się zabiegowi. Ze względów zdrowotnych zabiegowi depilacji laserowej nie powinny poddawać się:

  • – Panie w ciąży
  • – Osoby przyjmujące leki obniżające krzepliwość krwi czy też zioła fotouczulające
  • – Osoby chorujące na łuszczycę, bielactwo, cukrzycę oraz epilepsję.
  • – Osoby mające bliznowce bądź aktywne infekcje skórne
  • – Osoby po niedawnych zabiegach chirurgicznych bądź posiadające rozrusznik serca
  • – Osoby posiadające świeżą opaleniznę.
Czy zabieg depilacji laserowej jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny, może pojawić się uczucie lekkiego pieczenia. Laser Vectus ma wbudowany system chłodzący, który minimalizuje poczucie jakiegokolwiek dyskomfortu.

Jakie są wskazania po zabiegu?

Charakter zabiegu sprawia, że zaraz po jego zakończeniu można wrócić do normalnego trybu życia. Należy tylko pamiętać, by na jakiś czas zrezygnować z sauny, solarium czy też kąpieli w wodzie o wysokiej temperaturze. Stosując się do tych zaleceń zagwarantujemy sobie szybką regeneracją skóry.

Czy zabieg należy powtarzać?

Jeżeli chcemy mieć pewność, że pozbyliśmy się włosów na stałe to warto powtórzyć zabieg. W zależności od ilości owłosienia, zabieg powtarza się najczęściej od 3 do 5 razy.

Depilacja laserowa laserem Vectus - Cennik

Cała twarz 400
Całe nogi 600
Broda 200
Szyja 250
Kark 250
podbródek 150
Skronie 150
Wąsik 200
Uszy 200
Nos 200
Przedramoina 250
Ramiona 250
Pachy 200
Całe ręce 400
Klatka piersiowa 350
Brodawki sutkowe 150
Linia brzucha 150
Plecy 400-600
Brzuch 300
Bikini klasyczne 250
Bikini głębokie 350
Bikini brazylijskie 400
Bikini męskie głębokie 500
Szpara międzypoścladkowa 200
Pośladki 250
Łydki + kolana 450
Uda + kolana 450
Całe nogi 600
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni