Depilacja laserowa – trwałe usuwanie owłosienia

Zapisy na depilację laserową prowadzimy pod numerem telefonu 536-213-213

. Zabiegi są bezbolesne dzięki wykorzystaniu unikalnego krio-systemu chłodzenia skóry minimalizującego nieprzyjemne odczucia.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

 

Bezbolesność zabiegu –  w Tesoro Clinic posiadamy unikalny krio-stystem chłodzenia skóry podczas zabiegu. Minimalizuje to nieprzyjemne odczucia.

Możliwość wykonania zabiegu w sobotę lub niedziele.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Depilacja laserowa to technika pozwalająca na skuteczne i trwałe usunięcie owłosienia z ciała. Odbywa się to poprzez podgrzewanie włosa za pomocą skupionej wiązki światła, której temperatura dochodzi do około 70°C. Ta krótkotrwała dawka ciepła wystarcza, by usunąć włos, bez uszkadzania otaczającej go tkanki. Dzieje się tak z powodu różnicy w zawartości melaniny pomiędzy włosem a skórą.

Depilacja laserowa – nasz sprzęt

Podczas wykonywania zabiegów depilacji laserowej korzystamy z dwóch nowoczesnych laserów:

• Fotona, który posiada amerykański certyfikat FDA
• lasera aleksandrytowego, który gwarantuje najwyższą jakość depilacji.

Za pomocą wysokiej klasy sprzętu wykonujemy też zabiegi laserowego obkurczania pochwy oraz inne rodzaje laseroterapii. Rodzaj lasera oraz parametry takie jak: moc, rodzaj impulsu i jego długość dobieramy każdorazowo indywidualnie pod pacjenta po diagnozie skóry i typu włosa.
Dlaczego wybraliśmy akurat ten sprzęt? Otóż kluczową kwestią jest tutaj długość fal, jaką emituje to urządzenie, a także najwyższa jakość i bezpieczeństwo. Dzięki tym parametrom nie musimy obawiać się, że zabieg będzie bolesny, niebezpieczny dla zdrowia czy po prostu irytująco długi, gdyż oferuje on idealne warunki do optymalnego usuwania włosów, niezależnie od ich grubości oraz jasności. Dzięki temu depilacji laserowej możemy poddać każdy rodzaj włosa – jasne, grube, a nawet delikatny meszek.

Depilacja laserowa – jak się do niej przygotować?

Zabiegi wykonywane laserem są szybkie i bezbolesne, jednak decydując się na nie, musimy zadbać o parę kwestii. Bardzo ważne jest, by skóra w wybranym przez nas miejscu nie była opalona. Minimum to 3 tygodnie bez długotrwałego wystawiania się na słońce, gdyż skuteczność zabiegu zależy od różnicy w poziomie melatoniny pomiędzy włosami a skórą. Mówiąc krótko: im jesteśmy „bladsi”, tym lepiej! Poza opalaniem, przed zabiegiem należy unikać także mechanicznego usuwania włosów (przykładowo, za pomocą wosku). Zamiast tego, najlepiej zadbać o to by w dniu depilacji wystawały tuż nad skórę, goląc je dzień bądź dwa wcześniej. Osoby o wrażliwszej cerze mogą również zdecydować się na posmarowanie danego miejsca kremem znieczulającym na około godzinę przed zabiegiem laserowym. Jeżeli dostosujemy się do powyższych zaleceń, mamy praktycznie zagwarantowaną depilację bez nieprzyjemnych wrażeń – zdecydowana większość korzystających z tej formy usuwania włosów nie zgłasza tego rodzaju zastrzeżeń.

Po zabiegu

Pomijając pojawiające się czasem zaczerwienie (które powinno zniknąć po paru godzinach) w miejscu poddanym depilacji zazwyczaj nie występują żadne inne skutki uboczne. By takowych uniknąć, należy przede wszystkim unikać opalania się przez cztery następne tygodnie.

By uzyskać trwały efekt, należy zabieg powtórzyć. Zazwyczaj wystarcza od 3 do 6 razy, powtarzanych konsekwentnie co około 4-6 tygodni.

Przeciwskazania

Z powodów zdrowotnych, w przypadku pewnych chorób depilowanie laserem jest bardzo niewskazane. Do takich przypadłości należy cukrzyca, epilepsja oraz wszelkie choroby skóry. Do zabiegu nie powinny przystępować także kobiety w ciąży oraz posiadacze rozruszników serca. Osoby będące w trakcie terapii retinoidami lub biorące leki foto-uczulające również mają zalecane unikanie tego rodzaju depilacji.

Nie ma natomiast żadnych przeciwwskazań co do wyboru miejsca depilacji – zabiegu można dokonywać na dowolnym kawałku skóry.

Cennik

Nogi + pachy + bikini 899,00 zł
Całe nogi 599,00 zł
Wąsik 100,00 zł
Pachy 150,00 zł
Broda 150,00 zł
Policzki 300,00 zł
Łydki 399,00 zł
Bikini całościowe 300,00 zł
Bikini głębokie 250,00 zł
Uda 250,00 zł
Plecy 500,00 zł
Przedramiona 250,00 zł
Sutki 100,00 zł
Linia biała 100,00 zł
Inne części ciała od 100,00 zł

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213