Algeness

Odmłodzenie rys twarzy wypełniaczem Algeness

Zabieg wykonywany przez lekarza
Czym jest preparat Algeness?

Nasze rysy twarzy, podobnie jak reszta ciała, są podatne na wpływ starzenia oraz inne czynniki takie jak warunki atmosferyczne (suche powietrze, słońce itp.). Medycyna estetyczna pozwala odwrócić negatywny wpływ czasu za pomocą różnych zabiegów i terapii. Jednym z ostatnich odkryć w tej branży medycyny jest preparat Algeness czyli tzw. dermowypełniacz, który znakomicie sprawdza się przy – między innymi – korekcie zmarszczek. Co więcej, w przeciwieństwie do innych wypełniaczy, Algeness jest wykonany w całości z biodegradowalnych i naturalnych składników, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu. Dużym plusem który daje przewagę nad kwasem hialuronowym jest brak zwiększania objętości po zabiegu. Dzięki temu widzimy od razu pełny efekt co jest niemożliwe w przypadku kwasu hialuronowego który musi nabierać pełnej objętości przez kilka tygodni. Dodatkowo w opakowaniu mamy 40% więcej preparatu niż w standardowej ampułce i utrzymuje się on około 14-16 miesięcy. W Tesoro Clinic we Wrocławiu doświadczeni lekarze wykonują zabiegi z jego użyciem. Dzięki tego rodzaju kuracjom można szybko i skutecznie przywrócić naszym rysom twarzy dawny wygląd.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wykonaniu serii zastrzyków z wykorzystaniem dermowypełniacza Algeness. Unikatowa struktura molekularna preparatu pozwala przeprowadzającemu kurację lekarzowi na precyzyjne dostosowanie dawki oraz miejsca aplikacji substancji do potrzeb pacjenta. Zastrzyki są prawie bezbolesne, ponieważ preparat jest zmieszany ze znieczuleniem.
Całość trwa od 20 do 25 minut, a dzięki pełnej biodegradowalności preparatu nie trzeba martwić się o potencjalne skutki uboczne. Pełna regeneracja następuje w okresie od kilku godzin do kilku dni, w zależności od skali zabiegu.

Dla kogo jest zabieg?

Zabieg z wykorzystaniem preparatu Algeness polecamy każdemu, kto chce odmłodzić swoje rysy twarzy bądź dokonać ich korekty. W szczególności zaś sprawdza się u osób które pragną:

  • zredukować zmarszczki
  • wypełnić usta
  • przywrócić objętość twarzy

Cennik

Bruzdy nosowo-wargowe 1200,00 zł
Policzki - modelowanie wolumetryczne 1200 - 2300,00 zł
Skronie - modelowanie wolumetryczne 1100,00 - 2300,00 zł
Twarz - modelowanie wolumetryczne 1100,00 - 2300,00 zł
Nos - modelowanie wolumetryczne 1100,00 - 2300,00 zł
Broda - modelowanie wolumetryczne 1100,00 - 2300,00 zł
Żuchwa - modelowanie wolumetryczne 1100,00 - 2300,00 zł
Linie poziome czoła 700,00 - 1100,00 zł
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni