Algeness

Czym jest preparat Algeness?

Nasze rysy twarzy, podobnie jak reszta ciała, są podatne na wpływ starzenia oraz inne czynniki takie jak warunki atmosferyczne (suche powietrze, słońce itp.). Medycyna estetyczna pozwala odwrócić negatywny wpływ czasu za pomocą różnych zabiegów i terapii. Jednym z ostatnich odkryć w tej branży medycyny jest preparat Algeness czyli tzw. dermowypełniacz, który znakomicie sprawdza się przy – między innymi – korekcie zmarszczek. Co więcej, w przeciwieństwie do innych wypełniaczy, Algeness jest wykonany w całości z biodegradowalnych i naturalnych składników, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu. Dużym plusem który daje przewagę nad kwasem hialuronowym jest brak zwiększania objętości po zabiegu. Dzięki temu widzimy od razu pełny efekt co jest niemożliwe w przypadku kwasu hialuronowego który musi nabierać pełnej objętości przez kilka tygodni. Dodatkowo w opakowaniu mamy 40% więcej preparatu niż w standardowej ampułce i utrzymuje się on około 14-16 miesięcy. W Tesoro Clinic we Wrocławiu doświadczeni lekarze wykonują zabiegi z jego użyciem. Dzięki tego rodzaju kuracjom można szybko i skutecznie przywrócić naszym rysom twarzy dawny wygląd.

tesoro clinic

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wykonaniu serii zastrzyków z wykorzystaniem dermowypełniacza Algeness. Unikatowa struktura molekularna preparatu pozwala przeprowadzającemu kurację lekarzowi na precyzyjne dostosowanie dawki oraz miejsca aplikacji substancji do potrzeb pacjenta. Zastrzyki są prawie bezbolesne, ponieważ preparat jest zmieszany ze znieczuleniem.
Całość trwa od 20 do 25 minut, a dzięki pełnej biodegradowalności preparatu nie trzeba martwić się o potencjalne skutki uboczne. Pełna regeneracja następuje w okresie od kilku godzin do kilku dni, w zależności od skali zabiegu.

Dla kogo zalecany jest zabieg?

Zabieg z wykorzystaniem preparatu Algeness polecamy każdemu, kto chce odmłodzić swoje rysy twarzy bądź dokonać ich korekty. W szczególności zaś sprawdza się u osób które pragną:

  • zredukować zmarszczki
  • wypełnić usta
  • przywrócić objętość twarzy

Cennik

Bruzdy nosowo-wargowe 800,00 - 1200,00 zł
Policzki - modelowanie wolumetryczne 1100,00 - 2300,00 zł
Skronie - modelowanie wolumetryczne 1100,00 - 2300,00 zł
Twarz - modelowanie wolumetryczne 1100,00 - 2300,00 zł
Nos - modelowanie wolumetryczne 1100,00 - 2300,00 zł
Broda - modelowanie wolumetryczne 1100,00 - 2300,00 zł
Żuchwa - modelowanie wolumetryczne 1100,00 - 2300,00 zł
Linie poziome czoła 700,00 - 1100,00 zł

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213