mgr Karina Grabowska

Karina
Laserowy lifting powiek

Kosmetolog medyczny z 15-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zakresie zabiegów Kosmetologii estetycznej i laseroterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej oraz Kongresach – między innymi z dziedziny laseroterapii, mezoterapii, itp. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta oraz profesjonalnemu ustaleniu odpowiedniego zabiegu szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Posiada szerokie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z użyciem laserów m. in. CO2, Er:Yag Nd:Yag i Aleksandrytowy oraz Plazme, Zaffiro, Palomar Lux 1540, LPG, Pelleve, Peelingi medyczne, Endolifting.

Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem, empatią i przyjemnością.

Zdobyła wyróżnienia:

  • Obecność w programie „Szymon Majewski Show”, „Pascal po prostu gotuj”, „Taniec z Gwiazdami”, „Super Niania”, „Na Wspólnej”- pomoc w wizażu i kreowanie wizerunku artystycznego głównych bohaterów oraz zapraszanych gości.
  • Współpraca Studio Produkcyjne Media – RMedia Mirosław Rogalski – TZMO S.A. • Bella, Happy, Pollena Ewa – kreowanie wizerunku aktorek i statystek.

 

tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213