Dermatologia dr n.med Amelia Głowaczewska

Dr n.med. Amelia Głowaczewska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończyła szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.
W 2022 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską dotyczącą trądziku odwróconego. Ponadto, jest autorem i współautorem licznych prac naukowych publikowanych w wiodących zagranicznych czasopismach naukowych.

Dr Głowaczewska jest członkiem wielu polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych m. in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venerology. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa nowe umiejętności uczestnicząc w polskich i zagranicznych kursach specjalistycznych oraz sympozjach i konferencjach naukowych z zakresu dermatologii, dermatoskopii, trichoskopii i dermatologii estetycznej, aby zapewnić pacjentom rozwiązania polegające na połączeniu różnych procedur zabiegowych, które zintensyfikują efekty terapeutyczne.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, laseroterapią oraz wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, stymulatorów tkankowych i osocza bogatopłytkowego. Do szczególnych zainteresowań dr Amelii Głowaczewskiej należy również trychologia, w codziennej pracy pomaga pacjentom zmagającym się z problemem łysienia oraz innymi dolegliwościami w obrębie włosów i skóry głowy.

tesoro clinic
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni