ULTRAFORMER III – HIFU

HIFU – ULTRAFORMER III

Promocja – 2700 twarz 536-213-213

Zabieg wykonuje lekarz

Czym jest Ultraformer III

Ultraformer III to najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie technologii HIFU. To skrót od Hight Intensity Focused Ultrasound, co możemy przetłumaczyć na Zogniskowaną Falę Ultradźwiękową O Wysokiej Częstotliwości. Dzięki jej zastosowaniu odpowiednio przeszkoleni lekarze mogą w łatwy sposób przeprowadzić zabieg, który sprawi, że skóra zostanie nie tylko odmłodzona i ujędrniona, ale również zwiększy się jej napięcie na skórze oraz twarzy. W ten sposób zostaje także uzyskany tzw. efekt liftingu dającego efekt podniesienia tych części twarzy które opadają. Odpowiednio wykonany zabieg może sprawić, że twarz odmłodnieje nawet o 15 lat! Warto zaznaczyć, że wykorzystanie ultradźwięków gwarantuje, że zabieg jest zupełnie nieinwazyjny to znaczy zewnętrzna warswa skóry nie jest uszkodzona a proces gojenia i przebudowy zachodzi na określonej głębokości.

ultraformer 3 na twarz

 

Co sprawia, że skóra traci jędrność?

Ultraformer III opracowano z myślą o jak najefektywniejszym przywracaniu skórze dawnej jędrności oraz blasku. Co jednak sprawia, że skóra z wiekiem staje się coraz mniej jędrna? To przede wszystkim wina zanikających oraz rozluźniających się włókien kolagenowych – w wyniku tego procesu pojawiają się nie tylko zmarszczki, ale dochodzi również do takich niekorzystnych dla estetyki zmian jak opadanie górnych powiek czy powstawania zaburzeń na owalu twarzy. Co gorsze, choć na początku zmiany te dotyczą przede wszystkim twarzy, z czasem pojawiają się również na całym ciele.

Jak dotychczas radzono sobie z utratą jędrności skóry?

Dotychczas Panie oraz Panowie chcący powalczyć z zanikaniem kolagenu skazani byli na różnego rodzaju zabiegi operacyjne. Choć były one skuteczne, miały jednak bardzo poważną wadę – wymagały, niekiedy bardzo długiej, rekonwalescencji. Co gorsze, istniało także ryzyko pojawianie się jakichś powikłań. Dlatego też coraz większą popularność zdobywają zabiegi przeprowadzane za pomocą ultradźwięków, które nie wiążą się z żadnymi skutkami ubocznymi czy też potrzebą długiej i mało praktycznej rekonwalescencji.

Czy zabieg trzeba powtarzać?

Wystarczy jeden zabieg, by uzyskać wszystkie wspomniane powyżej efekty.

 

 

 

tesoro clinic
Efekty zabiegu przed i po:

 

ultraformer wrocławultraformer wrocław

ultraformer wrocławultraformer wrocław

 

Jak działa Ultraformer III?

Głównym działaniem Ultraformera III jest emitowanie skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Ich emisja sprawia że powstają wibrujące fale dźwiękowe, które powodują zwiększanie się aktywności komórek skóry. Dzięki temu zostaje ona pobudzona do wytworzenia nowego kolagenu oraz wzmożenia procesów regeneracji. To nie wszystko, gdyż wibracje mają jeszcze inny dobroczynny dla skóry efekt: poddawane nim tkanki kurczą się, przeprowadzając swoisty lifting skóry.

Ultraformer III to urządzenie, które łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Ma ono 5 końcówek (9 mm, 6 mm, 4,5 mm, 3,0 mm, 1,5 mm), z których każda wyspecjalizowana jest do działania na określonych głębokościach. Możliwość dobrania idealnego narzędzia do określonego zadania sprawia, iż zmiany powstałe w wyniku zabiegu ultradźwiękowego są trwałe i widoczne.

W jaki sposób przebiega zabieg?

Podczas zabiegu lekarz przykłada do leczonych fragmentów skóry tzw. przetworniki, które działają na tkanki znajdujące się na różnej głębokości. Jest to zabieg nieinwazyjny, a jego długość to od 20 minut do półtoragodzinny, w zależności od rozmiaru obszaru poddawanemu zabiegowi.

Czy zabieg boli?

W związku z tym, że jest to zabieg nieinwazyjny (czyli nie dochodzi podczas niego do przerwania ciągłości skóry), jest to zabieg, który można przeprowadzić bez głębokiego znieczulenia. Pacjent poddawany zabiegowi odczuwa przede wszystkim ciepło lub uczucie lekkiego pieczenia. W przypadku jednak wysokiej wrażliwości na ból istnieje możliwość użycia przed zabiegiem specjalnych znieczulających kremów oraz maści.

Jak szybko widać efekty?

W związku z tym, że Ultraformer III wykorzystuje najnowsze rozwiązania w technologii ultradźwiękowej, pierwsze efekty naturalnego liftingu widać od razu po zabiegu! Odmłodzeniu ulegają rysy twarzy, a skóra staje się bardziej napięta. To jednak dopiero początek, gdyż procesy regeneracji kolagenu będą trwać jeszcze przez czas od 3 do 6 miesięcy. Po tym czasie będzie widać już pełne efekty w całej ich spektakularnej okazałości.

Ile czasu efekty pozostają widoczne?

Czas, przez jaki efekty pozostają widoczne to około 2 lata. Warto jednak mieć na uwadze, że tak naprawdę część efektów pozostaje z nami na zawsze. Ultradźwięki bowiem rewitalizują skórę w sposób trwały i naturalny.

Jakie jest bezpieczeństwo zabiegu?

Wysoka jakość urządzenia i zabieg wykonany zgodnie z protokołem  to gwarancja bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Polecamy w związku z tym ten zabieg osobom, dla których spokój ducha jest najważniejszy. Ultraformer III to certyfikowane urządzenie w technologi HIFU europejskiej produkcji. Jakość i bezpieczeństwo jest nieporównywalna do tzn chińskich zamienników.

Czy potrzebna jest rekonwalescencja?

Brak inwazyjnych działań skutkuje tym, że nie potrzebna jest rekonwalescencja – po opuszczeniu gabinetu można od razu powrócić do codziennych zajęć. Proces gojenia po Ulraformer III zachodzi na różnych głębokościach natomiast zewnętrzna warstwa skóry jest nietknięta. Może wystąpić tkliwość obszaru poddanego zabiegowi.

Cennik Promocyjny

Cała twarz 4000/2700 zł
Cała twarz z podbródkiem 5500/3700 zł
Podbródek 1500/1000 zł
Linia marionetki 1500
Policzki +linia żuchwy 2500/1800 zł
Policzki +linia żuchwy, fałdy nosowo wargowe, linie marionetki 3000/2000 zł
Szyja 1200
Szyja + podbródek 1800
Dekolt 2500/1800 zł
Kolana od 2000 zł
Brzuch od 3000 zł
Ramiona od 2500 zł
Uda od 3500 zł
Inne partie ciała cena ustalana indywidualnie
Znieczuelenie do zabiegu Ultraformer III gratis
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni