Lipotransfer – Przeszczep tłuszczu, Komórki macierzyste – EASY FAT

Zabieg nie wyłącza pacjenta z aktywności zawodowej

EASY FAT najnowsza, bezpieczna, małoinwazyjna metoda lipofillingu w medycynie estetycznej.
tesoro clinic
Komórki macierzyste - przebieg zabiegu

Zabieg polega na pobraniu z okolicy biodra niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej kaniuli opatentowanej przez twórcę metody – dr Mario Gosisa. Pobrany materiał jest następnie płukany i filtrowany w specjalnym systemie, aby usunąć z niego krew oraz płyn znieczulający, które mogłyby wpłynąć na finalny efekt zabiegu. Część pobranego tłuszczu przetwarzana jest w celu uzyskania Nano Fat – tłuszczu w którym komórki tłuszczowe są niszczone, a komórki macierzyste są uwalniane. Taki preparat podawany jest tuż pod powierzchnię skóry, co powoduje jej odżywienie, rozświetlenie, rewitalizację i napięcie.

Pozostałą część pobranego tłuszczu (Micro Fat) wykorzystujemy w wolumetrii. Jest to najlepszy i najbezpieczniejszy możliwy wypełniacz, gdyż jest to materiał autologiczny. Przy jego pomocy można zmniejszyć bruzdy nosowo-wargowe, zredukować oznaki zmęczenia w okolicy oczu, wymodelować usta i brodę, poprawić kontur nosa, zrewitalizować dłonie, odmłodzić okolicę szyi i dekolt.

W czasie zaledwie jednego można przeprowadzić wolumetrię całej twarzy. Specjalnie zaprojektowany system zapewnia szybki przebieg całej procedury zabiegowej.

 

EASY FAT to najbardziej innowacyjny, a zarazem łatwy i bezpieczny w wykonaniu zabieg, który polega na pobraniu tkanki tłuszczowej bogatej w komórki macierzyste i jej składników komórkowych z okolic biodra i przygotowaniu jej w kilku prostych krokach do bezpiecznego podania w okolice wymagające wypełnienia i regeneracji.

EFEKTY

Najważniejsze są efekty – naturalny wygląd, brak niekorzystnego efektu hiperkorekcji czyli „przerysowania”. Zabieg EASY FAT został tak zoptymalizowany, aby chronić komórki tłuszczowe i komórki macierzyste przed ich uszkodzeniem. Dzięki temu jakość i potencjał regeneracyjny użytego podczas zabiegu materiału są nieporównywalne z innymi metodami. Zabieg nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania, oraz nie wyklucza z życia zawodowego, ponieważ już następnego dnia po wykonaniu procedury można powrócić do normalnej aktywności.

Odpowiednie wykorzystanie obu typów tłuszczu (Mico i Nano Fat) pozwala uzyskać spektakularne rezultaty już po jednym zabiegu, a jego efekty są niezwykle trwałe i utrzymują się przez lata.

 

Obszary, w których wykonuje się zabieg EASY FAT:

 • podniesienie i podkreślenie policzków
 • bruzdy nosowo-wargowe
 • okolice oczu
 • modelowanie ust i brody
 • korekcja nosa
 • poprawa owalu
 • rewitalizacja dłoni
 • okolice szyi i dekoltu
 • nadanie objętości całej twarzy z zachowaniem naturalnych rysów

 

WSKAZANIA

 • pobudzenie procesów regeneracji skóry
 • wypełnienie zmarszczek
 • przywrócenie objętości w naturalny sposób
 • zredukowanie wiotkości skóry

 

Lipotransfer - wypełnienie tłuszczem + komórki macierzyste 4500 zł
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni