Liposukcja i liporzeźbienie – Vaser Lipo 4d

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo 4D to skuteczny sposób na osiągnięcie wymarzonych proporcji oraz wyglądu ciała. Jest to popularny zabieg korzystający z amerykańskiej technologii Vaser Lipo 4D. Liporzeźbienie ciała cieszy się sporą popularnością wśród celebrytów. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej w klinice Tesoro Clinic we Wrocławiu. Liposukcja ultradźwiękowa skutkuje pozbyciem się nadmiernej tkanki tłuszczowej u pacjenta, ale dodatkowo daje więcej możliwości. Dzięki zastosowaniu fali ultradźwiękowej pozyskany tłuszcz może być użyty do modelowania wybranych obszarów ciała. Możemy chociażby wyrzeźbić pośladki, powiększyć piersi, odmłodzić twarz, pozbyć się niechcianego cellulitu. Uzyskujemy naprawdę spektakularne efekty, które z dumą prezentujemy w tym artykule. Zabieg poprzedza konsultacja z lekarzem, który przeprowadzi wywiad i przedstawi pacjentowi dostępne metody poprawy sylwetki. Liposukcja ultradźwiękowa to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które zawiodły się stosowanymi ćwiczeniami oraz restrykcyjną dietą.

Liposukcja Vaser Lipo 4D – lipotransfer tłuszczu

Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg mało inwazyjny, którego celem jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z obszarów wytypowanych na podstawie wizyty lekarskiej w klinice. Pobrana tkanka tłuszczowa może być wykorzystana do kształtowania sylwetki. Liporzeźbienie ciała jest metodą bezpieczną oraz wysoce skutecznym sposobem na uzyskanie pożądanych efektów. Obecnie dzięki zastosowaniu Vaser Lipo 4D możemy nadać sylwetce atletyczny wygląd, który kojarzony był dotąd z ogromnym wysiłkiem i wyrzeczeniami. Wszystko na skutek bardzo precyzyjnych narzędzi używanych w metodzie High Definition, które w rękach doświadczonego lekarza medycyny estetycznej przynoszą doskonałe rezultaty. Zastanawiasz się, czego spodziewać się po zabiegu liposukcji Vaser Lipo 4D? Dla kobiet interesujące jest podkreślenie bruzd, uwydatnienie strefy cienia, nadanie właściwych kształtów i krzywizn ciała. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej doprowadzi do powstania wcięcia w talii, odsłoni płaski brzuch z zaznaczoną bruzdą pachwinową. Możesz spodziewać się uwydatnienia kolumny mięśni prostych brzucha i efektownej bruzdy pomiędzy mięśniami oraz pępkiem. Ponadto na plecach pojawi się mocno odznaczona linia pośladków oraz trójkąt krzyżowy z atrakcyjnymi dołkami. Dzięki zastosowaniu zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej Vaser Lipo 4D możesz pozbyć się luźnej skóry obok piersi i pod pachami, co podkreśli ich naturalny kształt. Następnie korzystając z dobrodziejstwa metody przeprowadzimy lipotransfer komórek tłuszczowych w piersi lub pośladki, żeby skutecznie je wymodelować. Mężczyzn z pewnością zainteresuje uzyskanie nie tylko płaskiego brzucha, ale co więcej wyraźnie zarysowanych mięśni. Upragniona kratka na brzuchu, lepiej zarysowane mięśnie klatki piersiowej, ukształtowane ramiona, wyszczuplone uda, czy wyrzeźbione łydki. Wszystko to można osiągnąć decydując się na zabieg w klinice Tesoro Clinic we Wrocławiu.

Liposukcja Vaser Lipo 4D umożliwia usunięcie tłuszczu z wybranych części ciała:

  • brzuch
  • biodra
  • plecy
  • pachy
  • uda
  • ramiona
  • szyja
  • łydki

Liposukcja ultradźwiękowa – jak wygląda zabieg?

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym, dlatego pacjent pozostaje pod opieką doświadczonego anestezjologa. Nie podajemy leków zwiotczających mięśnie, natomiast po zastosowaniu leków uspokajających, prawdopodobnie zaśniesz. Stosujemy dedykowany roztwór znieczulający tkankę podskórną. Ma on za zadanie również obkurczyć naczynia krwionośne, co w połączeniu z podgrzewaniem kaniuli wprowadzanej w miejsce poboru nadmiaru tkanki tłuszczowej, ogranicza ryzyko wystąpienia krwawienia (koagulacja drobnych naczyń krwionośnych). Specjalna rurka wykorzystuje ultradźwięki do rozbicia tłuszczu z tkanki na pojedyncze komórki tłuszczowe. Są one zawieszone w roztworze nasiękowym. Następnie przeprowadzimy odsysanie materiału. W jego skład wchodzą żywe komórki tłuszczowe i macierzyste, które możemy wszczepić we wcześniej ustalone miejsce. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami pacjenta modelujemy więc wybrane części ciała. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej polega więc na pobraniu tłuszczu z miejsc, gdzie jest go nadmiar i lipotransferze tam, gdzie pomoże w modelowaniu sylwetki.

Zalecenia pozabiegowe – liposukcja Vaser Lipo 4D

Po udanym zabiegu w naszej klinice stosujemy dedykowane ubrania uciskowe przez 4-8 tygodni. Pozostajesz pod opieką doświadczonych lekarzy, którzy rekomendują terapię pozabiegową, dzięki czemu uzyskasz wymarzony kształt sylwetki. Opisana metoda nie prowadzi do uszkodzenia tkanek miękkich. Liposukcja Vaser Lipo 4d jest mało inwazyjnam, dzięki czemu pacjent szybko wraca do normalnego funkcjonowania

Efekty zabiegu liposukcji ultradźwiękowej

Prezentujemy efekty liporzeźbienia sylwetki w klinice Tesoro we Wrocławiu. Pomagamy pacjentom w uzyskaniu wymarzonej sylwetki, która jest dla nich bardzo ważna. Zwłaszcza jeśli do tej pory bezskutecznie próbowali pozbyć się nadmiaru tłuszczu lub wyrzeźbić części ciała. Zastosowanie Vaser Lipo 4D przynosi spektakularne rezultaty, które możesz ocenić samodzielnie.

Cennik

Lipo-rzeźbienie ciała 360° HD VaserLipo4d od 20 000 zł
Lipomodelling pośladków/piersi od 20 000 zł
Liposukcja/lipo-rzeźbienie od 8 500 zł
Liposukcja/liporzeźbienie kończyn dolnych 360° HD VaserLipo4d od 22 000 zł
Usuwanie podwójnego podbródka VaserLipo4d od 8 500 zł
Powiększanie piersi własnym tłuszczem - lipotransfer od 20 000 zł
Lipofeeling penisa od 5 000 zł
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni