Kriopoliza – Wrocław

Zabieg Zeltiq Coolsculpting

 

Kriolipoza to zjawisko polegające na rozpadzie komórek tłuszczowych w wyniku kontrolowanego chłodzenia. Dzięki odkryciu, że znajdujące się w warstwie podskórnej komórki tłuszczowe są znacznie bardziej podatne na zimno niż pozostałe tkanki, lekarze opracowali rewolucyjną metodę modelowania sylwetki wykorzystującą to zjawisko. Zabieg ten nosi nazwę Zeltiq Coolsculpting, a do jego wykonania stosowane jest urządzenie amerykańskiej firmy Zeltiq. Firma ta jako pierwsza opracowała technologię kriolipolizy oraz posiada certifikat FDA – amerykańskej agencji żywności i leków a co za tym idzie skutecznośc i bezpieczeństwo potwierdzone wieloletnimi badaniami na tysiącach pacjentów. Zabieg Zeltiq Coolsculpting przeprowadzany w Tesoro Clinic we Wrocławiu pozwala w skuteczny i bezbolesny sposób pozbyć się nadmiernie nagromadzonych w określonych miejscach ciała komórek tłuszczowych, nadając naszej sylwetce pożądany kształt. Warto podkreślić, że jest to zabieg zupełnie nieinwazyjny, a co za tym idzie — w pełni bezpieczny i nieniosący za sobą żadnego ryzyka powikłań.

Kriopoliza Zeltiq Coolsculpting – komu polecany jest zabieg Kriopoliza?

Zabieg zalecamy każdemu, kto pragnie wymodelować swoją sylwetkę usuwając nadmiar tkanki tłuszczowej w określonym miejscu (likwidując na przykład tzw. boczki). Szczególnie zaś sprawdza się przy nadmiarze tłuszczu w okolicach pleców, brzucha i boków, czyli miejsc szczególnie trudnych do odchudzenia przy pomocy ćwiczeń i odpowiedniego odżywiania. Należy jednak pamiętać, że Zeltiq Coolsculpting nie redukuje ogólnej masy ciała tylko usuwa komórki tłuszczowe z konkretnych miejsc.

Kriopoliza Zeltiq Coolsculpting – jak wygląda zabieg?

Ze względu na nieinwazyjny charakter zabiegu, Coolsculpting nie wymaga żadnych przygotowań przed wizytą w gabinecie. Przeprowadzane są natomiast konsultacje z lekarzem, który pomaga pacjentowi w ustaleniu jakiej konkretnie terapii potrzebuje.

Sam zabieg polega na zasysaniu wybranych przez pacjenta i lekarza części ciała przez aplikator próżniowy, przypominający nieco odkurzacz (do miejsc, do których trudniej jest się dostać stosuje się przystosowaną specjalnie do tego końcówkę o nazwie Coolfit). Zassana część ciała jest następnie intensywnie chłodzona przez dwa panele chłodzące. Nie jest to bolesne, pacjent odczuwa tylko chłód w poddawanym zabiegowi miejscu.

Chłodzenie sprawia, że tkanki tłuszczowe zaczynają obumierać. Nie należy się obawiać, że proces ten może dotknąć innych tkanek — urządzenie posiada czujniki pilnujące, by temperatura utrzymała się tylko na poziomie niszczącym komórki tłuszczowe. Gdy już skóra zostanie odpowiednio schłodzona, lekarz rozmasowuje leczone miejsce. Cały zabieg trwa około godziny.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą termoliftinguCFOCYUJHEGT5  Zaffiro!

Po zabiegu

Po zakończeniu zabiegu Coolsculpting może pojawić się lekkie pieczenie, które jednak szybko minie. Zabieg jest zupełnie nieinwazyjny, więc po wyjściu z gabinetu można powrócić do codziennych zajęć i nie trzeba przestrzegać dodatkowych zaleceń czy przeciwwskazań.

Pierwsze efekty pojawiają się po okresie 2-4 miesięcy i jak wykazały badania, stanowią redukcję około 22% masy tkanki tłuszczowej w miejscu poddanemu zabiegowi. W przypadku Coolsculptingu wystarczy już jedna wizyta w gabinecie by pojawiły się takie efekty. Jeżeli jednak chcemy spotęgować efekty, kurację można powtórzyć. Należy tylko pamiętać, by zrobić to dopiero po trzech miesiącach przerwy od ostatniego zabiegu.

Przeciwwskazania

Zeltiq Coolsculpting przeprowadzany we wrocławskiej Tesoro Clinic to zabieg nieinwazyjny i bezpieczny. Ze względów zdrowotnych zabieg odradzany jest kobietom w ciąży bądź karmiących piersią oraz osób posiadających rozległe blizny w miejscach, które mają zostać poddane zabiegowi.

Cennik

(cena zależy od rodzaju aplikatora)
CoolCurve+ 1200,00 zł
Aplikator przeznaczony do tzw. fałdek bocznych. Kształt rączki dostosowany jest do anatomicznej budowy ciała.
CoolCore 1200,00 zł
Najlepiej dopasowany do kształtu brzucha i najczęściej stosowany aplikator w tym obszarze.
CoolFit 1200,00 zł
Płaska rączka dostosowana do wykonywania zabiegów na obszarach takich jak brzuch czy wewnętrzna strona ud.
CoolMini body 1500,00 zł
Głowica idealnie dopasowana do małych powierzchni ciała, takich jak okolica kolan czy pach.
CoolMini face 2000,00 zł
Głowica idealnie dopasowana do likwidacji nadmiernej tkanki tłuszczowej z okolicy podbródka.

Newsletter

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!

Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.tesoroclinic.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TESORO CLINIC PIOTR KOTAPKA, 54-130 Wrocław, Szybowcowa 31 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.kotapka@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz korzystać z usług kliniki
bez angażowania z góry środków własnych!

mediraty

WSZYSTKIE ZABIEGI MOŻESZ
SPŁACIĆ W RATACH!

WIĘCEJ INFORMACJI O RATACH
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213