Opinie pacjentów o Centrum Medycyny Estetycznej Tesoro

Centrum Medycyny Estetycznej Tesoro – opinie pacjentów:

Od samego początku swojej wieloletniej działalności  kładziemy duży nacisk na osiągnięcie satysfakcji pacjentów, którzy odwiedzają nasze Centrum Medycyny Estetycznej. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz preparatów z najwyższej jakości. Dodatkowo staramy się zapewniać komfort i najwyższe standardy obsługi każdej osobie korzystającej z naszych gabinetów.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało, wśród których znajdują się m.in. kriolipoliza, depilacja laserowa, czy nowoczesny zabieg z wykorzystaniem lasera Fotona 4D.

O jakości naszych usług świadczy najlepiej zadowolenie dotychczasowych pacjentów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższymi materiałami i skorzystania z usług naszego Centrum Medycyny Estetycznej z Wrocławia.

Autor:
Autor:
Autor:
Autor:
Autor: Ala Gorczyńska
Zabieg: Laseroterapia, Medycyna estetyczna
Autor: Marta Michalik
Zabieg: Laseroterapia
Autor: Lucas Kowalik
Zabieg: Modelowanie sylwetki
Autor: Kacper Arturowicz
Zabieg: Dermatologia

Wyjątkowo sympatyczny zespół lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną. Dr Kotapka usunął mi bezboleśnie laserem wszystkie brodawki na klatce piersiowej i szyi, które miałem przez wiele lat. Dodatkowo pozbyłem się brodawki na stopie. Gorąco polecam. Warto zainwestować we własne Zdrowie...

Autor: Dariusz Kraśnicki
Zabieg: Laseroterapia
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213