Opinie pacjentów o Centrum Medycyny Estetycznej Tesoro

Centrum Medycyny Estetycznej Tesoro – opinie pacjentów:

Od samego początku swojej wieloletniej działalności  kładziemy duży nacisk na osiągnięcie satysfakcji pacjentów, którzy odwiedzają nasze Centrum Medycyny Estetycznej. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz preparatów z najwyższej jakości. Dodatkowo staramy się zapewniać komfort i najwyższe standardy obsługi każdej osobie korzystającej z naszych gabinetów.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało, wśród których znajdują się m.in. kriolipoliza, depilacja laserowa, czy nowoczesny zabieg z wykorzystaniem lasera Fotona 4D.

O jakości naszych usług świadczy najlepiej zadowolenie dotychczasowych pacjentów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższymi materiałami i skorzystania z usług naszego Centrum Medycyny Estetycznej z Wrocławia.

Jestem absolutnie zakochana w efekcie blefaroplastyki powiek górnych, którą przeprowadził u mnie dr Czak ❤️ cały zabieg i przygotowanie do niego zostało przeprowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, od samego wejścia do kliniki czułam się komfortowo i w pełni zaopiekowana.
Dr Czak dodał mi +100 do pewności siebie i sprawił, że moje oczy wyglądają jeszcze lepiej niż kiedykolwiek mogłam to sobie wyobrazić! Polecam Doktora każdej osobie która ma wątpliwości czy i gdzie wykonać zabieg, z całą pewnością będziesz zachwycona/y ❤️
Przy okazji bardzo doceniam również kompletny zestaw do pielęgnacji rany, z którym zostałam wypuszczona do domu, nie trzeba było biegać po aptekach 😁
Jeszcze raz dziękuję z całego serca nie tylko Doktorowi, ale całemu zespołowi Tesoro, jesteście najlepsi! ❤️

Autor: Magdalena Skubiszewska
Zabieg: Okulistyka

3 miesiące temu miałam wykonaną blefaroplastykę. Jestem zadowolona z efektów, z obsługi i opieki pozabiegowej. Sam zabieg okazał się bezbolesny i proces gojenia własciwie mało kłopotliwy. Zabieg wykonywał dr Czak. Nie pamiętam imienia Pani, ktora asystowała, ale jej support i wsparcie też zasłużyły na wyróżnienie! Polecam!

Autor: Monika Sobkowiak
Zabieg: Okulistyka

Z całym przekonaniem polecam Pana dr Piotra Kotapke. Efekty jego pracy przekroczyły moje oczekiwania.Poprawił nie tylko wygląd mojej twarzy ale również samopoczucie. Po wczorajszym zabiegu odczuwam tylko nieznaczną tkliwość w miejscach wkłuć. Gabinet jak i sprzęt na wysokim poziomie.Doktor zasługuje na określenie ,,ekspert w dziedzinie,,.

Autor: Ewa Kowal
Zabieg: Medycyna estetyczna

Wczoraj miałam wykonany zabieg z użyciem lasera frakcyjnego co2 na całą twarz. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Doktor jest kompetentnym specjalistą, dokładnie wytłumaczył mi jak będzie wykonany zabieg i czego mogę się spodziewać. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że zabieg nie był bolesny dzięki świetnej maści znieczulającej, a tego najbardziej się bałam ;) Z całego serca polecam klinikę i doktora Piotra.

Autor: Julita Krajewska
Zabieg: Medycyna estetyczna

Bardzo polecam zabiegi u dr Piotra. Świetny specjalista, z cierpliwością i zaangażowaniem wysłuchał jaki jest problem i zaproponował stosowne rozwiązanie. Poza tym bardzo miła atmosfera w gabinecie :)

Autor: Catherine D
Zabieg: Medycyna estetyczna

Jestem bardzo zadowolony z zabiegu na blizny potrądzikowe. Świetnie urządzony gabinet, sprzęt najwyższej klasy i super punktualnie. Polecam serdecznie.

Autor: Aleksander Mariański
Zabieg: Dermatologia

Witajcie, serdecznie polecam usługi medyczne w klinice Tesoro we Wroclawiu, która wykazała się dużą troska o zdrowie i dbałością o caloksztalt opieki pełnego procesu leczenia. Pochodze w zagranicy i doktor nawet zadbał o wystawienie zaświadczenia lekarskiego aby mój pracodawca mógł zadbac o stopniowy proces wdrożenia do pracy po wykonanym zabiegu w tej klinice. Bardzo profesjonalna, miła obsługa i wysoki poziom wiedzy pozwala poczuć się w bezpiecznych rękach, co w dzisiejszych czasach w dziedzinie usług medycznych jest niespotykane;) Stasia

Autor: Andy Swieboda
Zabieg: Medycyna estetyczna

Wyjątkowo sympatyczny zespół lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną. Dr Kotapka usunął mi bezboleśnie laserem wszystkie brodawki na klatce piersiowej i szyi, które miałem przez wiele lat. Dodatkowo pozbyłem się brodawki na stopie. Gorąco polecam. Warto zainwestować we własne Zdrowie...

Autor: Dariusz Kraśnicki
Zabieg: Laseroterapia
tesoroclinic logo

Masz jakieś pytania odnośnie zabiegów?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym lekarzem!

Użyj formularza lub zadzwoń +48 536 213 213

sterydysklep to najlepszy internetowy sklep ze sterydami w Polsce, oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów poprawiających wyniki sportowe i przyrost mięśni